مقالات

تعمیرات کرکره برقی در بومهن

تعمیرات کرکره برقی در بومهن | نمایندگی تعمیرات کرکره برقی در بومهن

یکی از روش هایی که می تواند از تعمیرات کرکره برقی در بومهن و هزینه های ناشی از آن جلوگیری کند، این است که در زمان های مشخص سرویس های لازم برای کرکره برقی صورت بگیرد. با این کار از خرابی زورس کرکره برقی جلوگیری می شود.

نمایندگی و تعمیرات کرکره برقی در بومهن توسط لیزاتک در خدمت شماست. شما عزیزان جهت نصب، تعمیرات و سرویس کرکره برقی خود می توانید با تعمیرات کرکره برقی در بومهن لیزاتک تماس حاصل نمایید.

سردی هوا یکی از عواملی است که بر عملکرد موتور کرکره برقی، جک و فنر آن تاثیرگذار باشد و باعث می شود کرکره برقی نتواند با سرعت مناسب حرکت کند و سخت جابجا شود. این موضوع در فصو گرم تابستان کمتر دیده می شود.

تعمیرات کرکره برقی در بومهن | پارکینگ

برای تعمیر کرکره برقی پارکینگ لازم است کارهایی انجام شود تا از خرابی آن جلوگیری شود. انجام این کارها به شرح زیر است.

تعمیرات کرکره برقی در شمال تهران

  • روغن کاری کرکره برقی
تعمیرات کرکره برقی در بومهن | نمایندگی تعمیرات کرکره برقی در بومهن

تعمیرات کرکره برقی در بومهن | نمایندگی تعمیرات کرکره برقی در بومهن

یکی ساده ترین و در عین حال مهم ترین کارهایی که در تعمیر و نگهداری کرکره برقی پارکینگ بایستی انجام شود؛ اسپری کردن روغن به قطعات متحرک کرکره برقی است. در نظر داشته باشید تمامی قطعات متحرک به یک اندازه روغن نیاز ندارند اما این کار باعث می شود در اطراف قطعات رطوبت جمع نشود و کرکره برقی کارکرد خوبی داشته باشد. تعمیرات کرکره برقی در بومهن آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

  • گریس مناسب کرکره برقی

جهت افزایش طول عمر قطعات و روان کردن آن ها می توانید از گریس های باکیفیت استفاده کنید. این کار نیز در سرویس و نگهداری کرکره برقی پارکینگ موثر است.

  • تراز نمودن کرکره برقی پارکینگ

یکی از مشکلات عمده ای که در کرکره برقی پارکینگ ایجاد می شود تراز نبودن کرکره برقی است که با بی توجهی خرابی بسیاری را بار می آورد.

در صورتی که درب کرکره برقی تراز نباشد بر روی درب فشار مضاعفی وارد شده و به هنگام باز شدن درب نیرو به صورت یکنواخت روی جک و فنرها تقسیم نمی شود. در صورت تکرار این مشکل خرابی جدی برای کرکره برقی به جای می ماند و نیاز به تعمیرات جدی خواهد یافت. بنابراین با تراز نمودن کرکره برقی که وزن متناسبی روی قطعات وارد شود می توان بر طول عمر قطعات افزود.

در ادامه نحوه تراز نمودن کرکره برقی برای شما شرح داده می شود. در صورتی که نحوه تراز نمودن کرکره برقی را بلد نیستید لطفا این کار را به تعمیرات کرکره برقی در بومهن بسپارید. چرا که با تراز نمودن نادرست تنها مشکلی دیگر بر مشکلات قبل افزوده می شود و نتیجه ای جز افزایش هزینه عاید شما نخواهد شد.

اگر می خواهید از تراز بودن کرکره برقی خود اطمینان حاصل کنید بایستی درب پارکینگ را به صورت کامل ببندید. اگر به اپراتور متصل است آن را بکشید و بندی که به اهرم متصل است را رها کنید. کرکره برقی را بالا ببرید در صورتی که در همان حالت باقی ماند و به پایین بازنگشت می توان گفت کرکره برقی متعادل است و نیازی به تراز مجدد نیست. ولی در صورتی که کرکره برقی به سمت پایین بازگشت نیاز به تراز دارد که تراز کرکره برقی پارکینگ خود را به تعمیرات کرکره برقی در بومهن لیزاتک بسپارید.

نکته: در صورتی که کرکره برقی به خوبی تراز نشده باشد در زمان های قطع شدن برق، که نیاز است بصورت دستی باز شود این کار به سختی صورت می گیرد و به حتم دچار مساله خواهید شد در صورتی که کرکره برقی پارکینگ در حالت تراز، به خوبی و با تعادل کامل و صرف کمترین انرژی باز یا بسته می شود.

 

تماس با ما | تعمیرات کرکره برقی در بومهن

تعمیرات کرکره برقی در بومهن | نمایندگی تعمیرات کرکره برقی در بومهن

تعمیرات کرکره برقی در بومهن | نمایندگی تعمیرات کرکره برقی در بومهن

شما عزیزان جهت تعمیرات کرکره برقی در بومهن می توانید با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس حاصل نمایید. متخصصین ما در زمان تعیین شده توسط شما در محل حضور یافته و در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه کرکره برقی شما را تعمیر می کنند.

تهران، میدان شوش، خیابان فداییان اسلام، جنب باربری جنوب، پلاک 1249
09122853438
02155310064
09382075033
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *