مقالات

تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران

تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران

یکی از گزینه هایی که دارندگان کرکره برقی باید در نظر داشته باشند این است که بعد از خریداری و نصب کرکره حتما باید نکات تعمیر کرکره برقی را رعایت کنید. با این کار هزینه تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران شما تا حدی کاهش می یاید.

در مکان های تجاری و مجتمع ها شاید کرکره برقی و یا درب پارکینگ بارها باز و بسته شود و احتمال خراب شدن آن ها بسیار بیشتر از کرکره برقی یک مغازه کوچک است که در روز شاید تنها یک بار بازوبسته شود. بنابراین با توجه به میزان استفاده از کرکره برقی می بایست یک متخصص برای تعمیر و سرویس آن در نظر گرفت.

تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران

تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران

تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران با لیزاتک

در هر مکانی از تهران که باشید تنها با یک تماس می توانید متخصص را به درب منزل خود بیاورید. متخصصین لیزاتک با بهره گیری از دانش فنی بالا، تمامی اقدامات مربوط به تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران را برای شما انجام می دهند.

از جمله این خدمات می توان به تعمیر موتور، تعویض قطعات، سرویس کرکره برقی، تعمیر و تعویض شفت کرکره برقی، تعمیر ریل، تعمیر اندی کپ، تعمیر ریسیور و صفحه پلیت و … اشاره کرد.

در صورتی که می خواهید از تعمیرات کرکره برقی در شمال تهران و یا تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران بهره مند شوید، نیز می توانید با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس حاصل نمایید.

 

سرویس کرکره برقی

اگر زمان زیادی از نصب کرکره برقی شما می گذرد و تا بحال به آن رسیدگی نکرده اید. جهت تعمیر و سرویس کرکره برقی خود اقدام کنید. کرکره برقی فروشگاهی به دلیل ایمن بودن نیاز بیشتری به تعمیر و سرویس دارند. برای اینکه از ایمن بودن کرکره برقی خود مطمئن شوید، یک جسم بزرگ در مسیر چشمی کرکره قرار دهید. در حالت عادی کرکره نباید حرکت کند.

دیگر بخش های کرکره برقی نیز مانند ریل و موتور و گیربکس و… نیز باید از لحاظ سلامت چک شوند تا خرابی بیشتری به بار نیاید. آنت کرکره برقی باید به سمت پایین متصل باشد، جهت آن را بررسی و تنظیم کنید. در صورتی که صدای ناهنجاری از درب کرکره برقی تولید می شود برای بررسی علت می توانید به روش های کاهش صدای کرکره برقی مراجعه کنید و ایراد را بیابید.

 

تعمیر تیغه های کرکره برقی

برخلاف تیغه های آهنی، یکی از ویژگی های خوب تیغه آلومینیومی این است که نیازی به روغن کاری ندارد. تیغه های آلومینیومی ضدخش، تمیز و صاف و بسیار مقاوم هستند. همچنین تیغه های پلی کربنات نیز ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. شما می توانید برای کرکره پلی کربنات برای منزل و یا مغازه خود استفاده کنید. تیغه های پلی کربنات ضدخش، ضد سرقت، ضد ضربه و ضد گلوگه هستند. برای تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران که مربوط به کرکره پلی کربنات است، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران

تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران

تعمیر کرکره برقی پارکینگ

در صورتی که کرکره برقی پارکینگ شما به مشکل خورده است برای تعمیر آن از دو روش می توانید استفاده کنید. ممکن است کرکره برقی شما به روغن کاری نیاز داشته باشد. رروغن کاری کرکره برقی یکی از ساده ترین راه ها برای نگهداری آن است.

نکته: تمامی قطعات کرکره برقی به یک اندازه به روغن کاری نیازی ندارند . در واقع برخی قطعات به مقدار کمتری روغن نیاز دارند.

بهترین روغن هایی که می توانید استفاده کنید روغن لیتیوم سفید و یا روغن سیلیکون است. روغن سیلیکون در برابر آب نیز مقاوم است. در ادامه سرویس می توانید تراز بودن کرکره برقی را نیز بررسی کنید. تراز نبودن کرکره برقی بر روی قطعات فشار بیشتری وارد می کند.

 

روش تراز کردن کرکره برقی

درب را کامل ببندید. بند متصل به اهرم کرکره برقی را بکشید. سپس کرکره برقی را تا نیمه بالا ببرید. دربی که تراز شده باشد در همان حالت باقی می ماند. اما اگر درب تراز نباشد با یک فشار به سمت پایین برمیگردد. با توجه به اینکه درب ها سنگین هستند به تنهایی اقدام به تراز نمودن کرکره برقی یا درب نکنید. برای این کار می بایست از متخصصین کمک بخواهید. شما عزیزان می توانید برای تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس حاصل نمایید.

 

تماس با ما | تعمیرات کرکره برقی در جنوب تهران

آدرس:

تهران، میدان شوش، خیابان فداییان اسلام، جنب باربری جنوب، پلاک 1249
شماره تماس:
09122853438
02155310064
09382075033
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *