مقالات

تعمیرات کرکره برقی در رودهن

تعمیرات کرکره برقی در رودهن

تعمیرات کرکره برقی در رودهن برای شما شرایطی را فراهم میکند تا بتوانید به بهترین روش و با کمترین هزینه تعمیر کرکره برقی خود را انجام دهید کافی است که تعمیرات کرکره برقی را به ما بسپارید.

یکی از راهکارهایی که باعث کاهش هزینه های تعمیر کرکره برقی میشود این است که در زمان های لازم نگهداری و سرویس های لازم صورت گیرد تا در دراز مدت به خرابی های زیاد منجر نشود و هزینه زیادی به بار نیاورد. همچنین در فصولی که رفت و آمد زیادتر از اوقات دیگر است باید به کرکره برقی خود توجه بیشتری داشته باشید تا از خرابی زود هنگام آن جلوگیری کنید.

اب و هوا و سردی و گرمی هوا به عملکرد کرکره می تواند تاثیر بگذارد. به این صوت که سرد شدن هوا می تواند خود عاملی برای عملکرد سخت موتور کرکره برقی و یا جک و فنر کرکره برقی باشد که باعث می شود این کرکره اتوماتیک نتوانند با سرعت مناسب حرکت کنند. این موضوع در فصول گرم کمتر دیده می شود.

در صورتی که تیغه های کرکره برقی دچار ضربه شده و عملکرد آن دچار اختلال شود باید با متخصصین و کارشناسان آن مشورت کنید و از آنان کمک بگیرید.

تعمیرات کرکره برقی در رودهن آماده مشاوره و خدمت به شما عزیزان برای حل مشکلات کرکره برقی شما می باشد.

کرکره برقی امروزه به دلیل تامین امنیت خوبی که دارد و همینطور سهولت در باز و بسته شدن، در مکانهای مختلف از جمله درب ورودی پارکینگ و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور مثال در درب فروشگاهها پارکینگ های منازل پارکینگ ها و ورودی پاساژها و مراکز تجاری انبارها و جاهای مختلف دیگر به کار برده میشود.

از آنجا که مهمترین وظیفه و کارایی کرکره های برقی حفظ امنیت در هر ساختمان و یا فروشگاهی است، بهتر است تعمیر کرکره های مکان های خود را به شرکت ها و مراکزی بسپارید که دارای تخصص و تکنسین های مخصوص هستند.

تعمیرات کرکره برقی در رودهن با گروهی از متخصصین در این زمینه آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

برای آشنایی بیشتر با کرکره های برقی در زیر انواعی از آنها را نام میبریم.

انواع کرکره برقی

  • کرکره برقی با تیغه پانچ
  • کرکره برقی رول گیتر
  • کرکره برقی با تیغه فوم دار
  • کرکره برقی با تیغه شفاف یا پلی کربنات
  • کرکره برقی سکشنال (درب زیر سقفی)

مراحل تعمیرات کرکره برقی در رودهن

برای تعمیر کرکره برقی مراحلی را طی میکنیم که در زیر نام برده و در ارتباط با آن به طور مختصر توضیح داده ایم:

الف – روغن کاری کردن کرکره برقی :

یکی از مهم ترین کارها و در عین حال ساده ترین کاره ها در نگهداری و تعمیر کرکره برقی روغن کاری کردن آن است که باید به طور منظم و در زمان های مشخص انجام شود. اسپری روغن روی قطعه های متحرک می تواند در بهبود عملکرد آن ها موثر باشد. این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی قطعات به یک اندازه نیاز به روغن ندارند اما این کار باعث می شود که آب و رطوبت در این قطعات جمع نشده و کارکرد خوبی را ایجاد نماید.

تعمیرات کرکره برقی در رودهن با استفاده از با کیفیت ترین تجهیزات و امکانات و به بهترین روش روغن کاری کرکره برقی را انجام می دهد.

ب – گریس مناسب کرکره برقی :

یکی دیگر از کارهایی که می توان انجام داد این است که برای روان کار کردن قطعات از گریس های با کیفیت استفاده کنید. این کار می تواند طول عمر قطعات را بالاتر برده و در روان کار کردن آن ها تاثیر مناسبی داشته باشد و استفاده از گریس مناسب و باکیفیت باعث افزایش طول عمر کرکره برقی شما می شود.

ج – تراز نمودن کرکره برقی :

تراز بودن درب کرکره برقی امر بسیار مهمی است و در صورت عدم توجه و رعایت آن ممکن است طول عمر کرکره را کم کرده و باعث خرابی آن شود. در صورتی که درب کرکره برقی پارکینگ، تراز نباشد بر روی درب فشار مضاعفی ایجاد می شود که باعث می شود هنگام باز شدن درب نتواند وزن را به صورت یکنواخت روی جک و فنر های کرکره برقی قسمت نماید.

این مساله در صورت مداومت و نا دیده گرفتن آن، باعث ایجاد خرابی جدی درب کرکره برقی شده و نیاز به تعمیرات جدی پیدا خواهد کرد. برای جلوگیری از بروز این مشکلات تنها کافیست درب را تراز کرده و بدین ترتیب وزن مناسب را به همراه فشاری تنظیم شده بر روی درب اعمال نماید تا به سادگی باز و بسته شده و بر طول عمر قطعات افزوده شود و هزینه ای اضافی به بار نیاورد.

حال سوال اینجاست که چگونه تشخیص دهیم که کرکره برقی تراز است؟

اگر می خواهید بدانید که کرکره برقی تراز است یا خیر، ابتدا باید درب را به صورت کامل ببندید. اگر به اپراتور متصل است ، آن را کشیده و بندی که به اهرم متصل است را رها کنید. هنگامی که درب تا نیمه بالا برده شود ، اگر در همان حالت باقی ماند و با سرعت به سمت پایین بازنگشت می توان گفت که کرکره برقی در حالتی خوب و متعادلی قرار دارد.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر کرکره برقی شما تراز نبود، خود برای تعمیر آن دست به کار نشوید. این یک کار تخصصی است و نیاز است که ایمنی های لازم در این خصوص رعایت شود. زیرا کرکره های برقی دارای وزن زیادی هستند و در صورتی که بدون تخصص و تجربه دست به این کار بزنید ممکن است خرابی به بار آورده و یا حتی به خود صدمه بزنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تعمیرات کرکره برقی در رودهن تماس حاصل فرمایید تا متخصصین و کارشناسان ما به شما مشاوره دهند.

مسئله دیگری که در هنگام تراز نبودن کرکره برقی به آن بر خواهید خورد این است که اگر کرکره برقی به خوبی تراز نشده باشد در زمان های نبود برق، که نیاز است کرکره بصورت دستی باز شود این کار به سختی صورت می گیرد و به حتم دچار مساله خواهید شد در صورتی که کرکره برقی در حالت تراز، در نبود برق به صورت دستی به خوبی و با تعادل کامل و صرف کمترین انرژی باز یا بسته می شود.

راهنما مشاوره

برای مشاوره در ارتباط با انواع کرکره برقی می توانید تعمیرات کرکره برقی در رودهن تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *