طرح, مقالات

تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران

تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران | تعمیر کرکره شرق تهران | چرا کرکره برقی خراب میشه؟

با تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران در خدمت شما هستیم. شاید برای شما هم اتفاق بیفتد، هنگامی که از کرکره برقی مغازه، پارکینگ، گاراژ و… استفاده می کنید به یکباره از کار بیفتد. در این زمان حضور یک متخصص در محل مرد نظر نیاز است. شرکتی که در کمترین زمان ممکن خود را به محل برساند، نیاز است.

شما برای تعمیر کرکره برقی خود با کجا تماس می گیرید؟

اگر از آن دسته از مردم هستید که هرروز با کرکره برقی سروکار دارید حتما شماره های درج شده در انتهای مقاله را یادداشت کنید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن در محل حضور پیدا می کنند. تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران بسیار حساس است و در صورت بروز مشکل بهتر است به جای اقدام به تعمیر بامتخصصین ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر کرکره برقی در شمال تهران

دلایل خراب شدن کرکره برقی

تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران | نصب و تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران

تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران | نصب و تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران

از دلایل خراب شدن کرکره برقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی.
  • خرابی سنسور چشمی درب کرکره برقی.
  • مسیر قرارگیری کرکره برقی به‌خوبی تراز نشده است.
  • وجود مشکل در فرستنده کرکره
  • چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده باشد.
  • فنر کرکره برقی شکسته باشد.
  • حد مجاز پایین آمدن درب به‌درستی برای کرکره برقی تنظیم‌نشده است.
  • قطع برق کرکره برقی (به عبارتی پریدن فیوز کرکره برقی)
  • ممکن است درب کرکره برقی به‌صورت دستی قفل‌شده باشد.

 

 

 

مشکلی که اکثرا در باز نشدن درب کرکره برقی ایجاد می شود تمام شدن باتری ریموت کرکره برقی است. بنابراین اگر کرکره باز نشد در اولین اقدام فرستنده ای معمولا بر روی دیوار نصب می شود را بررسی کنید که ایا درب یه صورت دستی باز می شود؟ اگر درب باز شد، احتمال فراوان تنها نیاز به تعویض ریموت کرکره دارید. اگر ریموت دیگزری جز ریموت مذکور دارید حتما با ریموت دیگر نیز امتحان کنید تا مطمئن شوید گیرنده سیگنال مشکلی نداشته باشد.

 

سنسور درب کرکره برقی خراب شده است

دومین گزینه ای که ممکن است با آن روبرو شوید این است که ممکن است درب کرکره برقی به طور معمول باز شود ولی با فشردن ریموت بسته نمی شود. اولین چیزی که در این حالت باید بررسی شود چشمی های نصب شده است. ممکن است چشمی آلوده شده باشد و یا از مسیر اصلی منحرف شده باشد. شیشه چشمی را تمیز کنید و مجددا تلاش کنید که درب را ببندید.

اگر چشمی را تمیز کردید ولی درب همچنان بسته نشد. در مرحله دوم چشمی را تراز کنید. چشمی باید دقیقا جهت و زاویه گیری مناسبی داشته باشد. پس از تراز نمودن چشمی دقیقا در وسط، مجددا درب کرکره برقی خود را تست کنید. برای تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران با ما در ارتباط باشید.

مسیر قرار گیری کرکره برقی به خوبی تراز نشده است

اگر درب کرکره برقی شما خارج از محور گشوده می شود به مشکل جدی برخورد کرده اید. در صورتی که بین غلطک و ریل شکاف ایجاد شده باشد یا ریل به داخل خم شده باشد. به هیچ وجه کرکره را تکان ندهید چون ممکن است خطرآفرین باشد و آسیب جانی و مالی به همراه داشته باشد. در اولین فرصت با کارشناسان شرکت لیزاتک تماس حاصل نمایید. شماره های تماس تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران در انتهای مقاله درج شده است. متخصصین ما در محل حاضر شده و مشکل را در کمترین زمان حل می کنند.

مشکل در فرستنده

یکی دیگر از رایج ترین مشکلات دور بودن نسبت به مسافت تعریف شده است. بین ریموت و کرکره برقی یک فاصله می بایست رعایت شود که اگر خارج از این محدوده باشد ریموت کار نمی کند. در صورتی که در فاصله مجاز هستید اما همچنان ریموت عمل نمی کند، مطمئن شوید که آنتن موتور کرکره برقی مسدود نشده باشد. آنتن نباید مسدود باشد تا به وضوح سیگنال باز و بسته شدن درب را دریافت کند. همچنین اگر آنتن آسیب دیده باشد می بایست آنتن تعویض گردد. برای تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران با ما در تماس باشید

فنر کرکره برقی شکسته باشد.

اگر از فرستنده و گیرنده خود مطمئن هستید و می دانید که موتور آن به درستی عمل می کند، در صورتی که کرکره بالا نیاید ممکن است پیچ فنر آن شکسته باشد. شکسته شدن پیچ فنر با صدای ناهنجاری همراه است و می توانید به وضوح صدای شکسته شدن آن را بشنوید. در این صورت با متخصصین شرکت لیزاتک تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان مشکل مربوطه را حل کنند. تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران با ما در تماس باشید.

قطع برق کرکره برقی

اگر با فشردن ریموت صدای موتور را می شنوید ولی درب باز نمی شود، سوئیچ قطع برق فعال شده است. کرکره برقی ها یک سوئیچ دارند که با فشردن آن، کرکره برقی دیگر با ریموت کار نخواهد کرد. با قطع برق کرکره برقی، امکان باز و بسته کردن درب به صورت دستی برای شما فراهم می شود. سوئیچ مورد نظر به صورت یک کلید و یا یک طناب کوتاه است که باید کشیده شود. گاهی این کلید به صورت تصادفی فعال می شود و رابطه موتور را با کرکره قطع می کند. تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران.

نصب و راه اندازی کرکره برقی در تمامی نقاط تهران

خدمات کرکره برقی | ارتباط ب ما

تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران | نصب و تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران

تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران | نصب و تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران

هنگامی‌که کارشناسان ما برای سرویس کرکره برقی شما می‌آیند، آن‌ها حتماً یکی از باتجربه‌ترین کارشناسان در این صنعت خواهند بود. ماسال‌هاست که در این صنعت مشغول به کار هستیم. تعمیر و نگهداری این محصول درصورتی‌که دچار مشکل شود، ازجمله خدمات کرکره برقی در شرکت رامادُر است.

مکانیسم، راهنما، سوراخ تهویه و پرده‌کرکره همه نیازمند به توجه هستند، چراکه وظیفه حفظ سیستم و محیط شمارا بر عهده‌ دارند، این محصول چه دستی و چه برقی نیازمند نگهداری و رسیدگی می‌باشد. ابزار استفاده‌شده در آن دارای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی شدید و پرفشار می‌باشد، باوجود تمام ویژگی‌های کرکره برقی، نیاز به تعمیر و نگهداری آن امری اجتناب‌ناپذیر است.
کارشناسان فنی شرکت را مادر سرویس‌های رقابتی و مقرون‌به‌صرفه‌ای را برای تعمیر و نگهداری سیستم‌های خانگی و تجاری ارائه می‌دهند.

دلایل انتخاب خدمات لیزاتک

اولاً ، ما 365 روز در سال و 24 ساعت در دسترس هستیم تا هرگونه مشکل تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران را که ممکن است در حال حاضر تجربه کنید ، برطرف کنیم. در خدمات بولتون گیت ، ما می دانیم که کرکره های شما می توانند در هر زمان خراب شوند و این ممکن است همیشه در 9 تا 5 ساعت منظم نباشد. زمان تماس 4 ساعته ما کوتاه ترین زمان در تجارت است.

کلیه کارکنان شرکت تعمیرات کرکره برقی لیزاتک سطح 2 آموزش دیده اند که به آنها توانایی انجام کلیه کارهای تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران را می دهد. هنگامی که از سایت شما بازدید می کنیم.

ما یک بررسی و تخمین سایت رایگان ارائه خواهیم داد و فقط هنگامی که شما با این قیمت موافقت کنید کار را شروع خواهیم کرد. اگر متوجه شویم که کار تعمیر در طولانی مدت برای شما مقرون به صرفه نیست ، ما درب تعویض کامل خود را به شما پیشنهاد می کنیم.

ون های ما با تنوعی بسیار گسترده از قطعات مورد نیاز برای رفع همه مواردی که ممکن است درب منزل شما تجربه کند ، موجود است. تیم با روشی سریع کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که کرکره برقی شما برای مدت طولانی از کار نیفتاده است. برای تعمیرات کرکره برقی در شرق تهران با ما در تماس باشید.

آدرس:

تهران، میدان شوش، خیابان فداییان اسلام، جنب باربری جنوب، پلاک 1249

شماره تماس:

09122853438

02155310064 

09382075033

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *