مقالات

تعمیرات کرکره برقی در کرج

تعمیرات کرکره برقی در کرج

با تعمیرات کرکره برقی در کرج در خدمت شما هستیم. اگر به دنبال نصب کرکره برقی در محل زندگی و یا محل کار خود هستید، پیش از تصمیم گیری می بایست مزایا و معایب این محصول را بشناسید. همانطور که می د انید نصب کرکره برقی حریم خصوصی را افزایش می دهد و امنیت محل کار شما را تضمین می کند.

اما تنها نصب کرکره برقی حلال مشکل نیست، بلکه باید سرویس کرکره برقی و تعمیرات آن را نیز در نظر داشته باشید. همه روزه در مکان های مختلفی از استان البرز به تعمیرات کرکره برقی در کرج نیاز است؛ در این راستا کرکره برقی لیزاتک همراه و حامی شما خواهد بود. شما عزیزان می توانید نصب و تعمیرات کرکره برقی در کرج خود را به ما بسپارید.

 

خصوصیات کرکره برقی

اگر تصمیم به نصب کرکره برقی در منزل و یا محل کار خود گرفته اید بایستی در جریان باشید که:

  • نصب کرکره برقی حریم خصوصی را افزایش می دهد.
  • امنیت محل زندگی و یا محل کار شما را تضمین می کند.
  • از منزل و یا محل کار شما در برابر تغییرات آب و هوا و یا اشعه مستقیم نور آفتاب جلوگیری می کند.

اینا تنها بخشی از خصوصیات ویژه تعمیرات کرکره برقی در کرج بود. اگر به دنبال یک کرکره برقی با قیمت مناسب می گردید؛ مجموعه ای از محصولات در سبک های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای شما و متناسب با بودجه شما موجود است. برای نصب و تعمیرات کرکره برقی در کرج تنها کافیست با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما در این زمینه شما را یاری کنند.

 

چه مواردی باعث خرابی کرکره برقی می شود؟

تعمیرات کرکره برقی در کرج

تعمیرات کرکره برقی در کرج

موارد متفاوتی است که باعث خرابی کرکره برقی می شود و در روند کار آن ها اختلال ایجاد می کند که در ادامه به هر یک از آن ها می پردازیم. البته باید بدانید که برخی اشتباهات رایج در استفاده از کرکره برقی خرابی کرکره برقی و نیاز به تعمیرات کرکره برقی در کرج را تسریع می بخشند.

  • موتور کرکره برقی

اصلی بخش کرکره برقی که در واثع قلب آن است، موتور کرکره برقی می باد که نیروی محرکه برای بالا و پایین رفتن کرکره برقی را تولید می کند. در صورتی که به خرابی موتور کرکره برقی برخوردید پیشنهاد می دهیم از متخصص کمک بخواهید و به تنها دست به کار نشوید. جهت تعمیرات کرکره برقی در کرج لیزاتک حامی شما خواهد بود.

موتورها معمولا عمر بالایی دارند و کمتر پیش می آید که ایراد از موتور باشد مگر اینکه موتور استاندارد نباشد.

  • خرابی تیغه کرکره برقی

بدنه اصلی کرکره برقی همان تیغه است که اگر ضربه ای به کرکره برقی وارد شود مستقیما سبب خرابی تیغه می شود و تیغه ها از کار می افتند. جهت تعمیرات کرکره برقی در کرج و تعمیر تیغه کرکره برقی خود با لیزاتک در خدمت شما هستیم.

  • ریموت کرکره برقی

گاهی اوقات ممکن است با خرابی کرکره برقی مواجه شوید ولی مشکل پیش رو آنچنان هزینه بر و حاد نباشد و تنها باتری ریموت کرکره برقی تمام شده باشد. بنابریان در صورتی که با مشکل خرابی کرکره برقی مواجه شدید در ابتدا مشکلات ساده را بررسی کنید.

  • خرابی یاتاقان

یاتاقان با همان اندکپ وظیفه نگهداری کرکره برای حرکت دوار را بر عهده دارد و در صورت خرابی کرکره برقی دیگر حرکت دوار جهت باز و بسته شدن نخواهد داشت. در صورتی که موتور کار می کند ولی کرکره برقی بالا یا پایین نمی رود، بهتر است این مشکل بررسی شود.

  • خرابی چشمی یا فتوسل

اگر کرکره برقی شما هوشمند است و به صورت خودکار بسته می شود. ممکن است به این موضوع برخورد کنید که کرکره برقی باز می شود ولی دیگر بسته نمی شود. در این حالت ممکن است مشکل از چشمی باشد. در این حالت چشمی کرکره برقی را بررسی کنید.

  • خرابی ریسور

ریسور به عنوان یک رابط پیام هایی که از طرف ریموت ارسال می شود را دریافت می کند و از کرکره برقی می خواهد که طبق دستورات عمل کند. همواره باید مراقب باشیم که رسیور در جای مناسبی و به دور آسیب ها نصب شده باشد.

تعمیرات کرکره برقی در کرج

تعمیرات کرکره برقی در کرج

تماس با ما | تعمیرات کرکره برقی در کرج

تا بدینجا تمامی مشکلاتی که ممکن است به هنگام برخورد با خرابی کرکره برقی برای شما پیش آید را بررسی کردیم. در صورتی که خرابی کرکره برقی شما در زمره هیچ یک از دلایل بالا نمی باشد با همکاران ما تماس حاصل نمایید. لیزاتک در این زمینه حامی شماست.

تهران، میدان شوش، خیابان فداییان اسلام، جنب باربری جنوب، پلاک 1249
09122853438
02155310064
09382075033
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *