مقالات

تعمیرات کرکره برقی در کردان

تعیمرات کرکره برقی در کردان | قیمت تعمیرات کرکره برقی در کردان

یکی دیگر از اجزایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد کرکره برقی است. با تعمیرات کرکره برقی در کردان در خدمت شما هستیم. در گذشته از کرکره برقی تنها برای مغازه ها استفاده می شد. اما کاربرد گسترده آن را امروزه در مکان های مختلف حتی منازل شاهد هستیم و مشاهده می کنید که به مرور زمان تغییرات و پیشرفت هایی در زمینه تعمیرات کرکره برقی در کردان و نحوه استفاده از آن شده است. کرکره برقی بر خلاف گذشته امروزه در طرح ها و رنگ های متنوعی وجود دارد که بر حسب انتخاب مشتری لیزاتک می تواند مدل مورد نظر مشتری را تولید و نصب کند. همچنین شما عزیزان می توانید با توجه به طرح و نمای ساختمان خود کرکره برقی خود را انتخاب کنید تا جلوه ویژه ای به ساختمان خود بدهید.

کرکره های دستی و معمولی به مرور زمان ممکن است کیفیت خود را از دست بدهند و دوام زیادی ندارند. اما کرکره برقی تا چندین سال کیفیت خود را حفظ می کند و با دوام است. با تعمیرات کرکره برقی در کردان در خدمت شما هستیم. کرکره برقی ساخته شده از قطعات متنوعی است که هر یک از این قطعات هم مدل معمولی و هم مدل مرغوب و با کیفیت دارند. با خراب شدن هر قطعه می توان آن را تعمیر کرد و یا اینکه به راحتی آن را تعویض کرد. اما در گذشته با خراب شدن کرکره برقی معمولی به سختی می شد آن را تعمیر کرد و معمولا از کار می افتاد.

کرکره برقی در هر شرایط آب و هوایی سازگار است و به دلیل تکنولوژی بالایی که دارد در های سرد و بارانی و یا آفتابی نیز از فرسایش آن جلوگیری می شود.

تعمیرات کرکره برقی در در کردان را می توانید به لیزاتک بسپارید. همانطور که می دانید کرککره برقی انواع مختلفی دارد و اندازه طول و عرضی آن محدودیتی ندارد و این ابعاد بستهبه نیاز مشتری تولدی می شود. در صورتی که کرکره برقی با ابعاد برزگتری انتخاب کنید تنها نوع موتور تفاوت خواتهد داشت. چرا که می بایست از موتور قوی تری استفاده شود.

 

تعمیرات کرکره برقی در کردان

تعیمرات کرکره برقی در کردان | قیمت تعمیرات کرکره برقی در کردان

تعیمرات کرکره برقی در کردان | قیمت تعمیرات کرکره برقی در کردان

حتما با این مشکل مواجه شده اید که می خواهید از منزل خارج شوید و کرکره برقی شما به مشکل خورده است و یا اینکه برای سرویس کرکره برقی خود نیاز به یک متخصص منصف و کاربلد دارید. لیزاتک با تعمیرات کرکره برقی در کردان در خدمت شماست. تنها با یک تماس می توانید از متخصصین ما بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر برسانند و مشکل شما را رفع کنند.

علاوه بر این بر خلاف کرکره دستی، کرکره برقی برای جلوگیری از خرابی و هزینه های اضافی نیاز به سرویس دارد. تعمیرات کرکره برقی در کردان در خدمت شماست. شما عزیزان می توانید با لیزاتک در زمان های مشخص به سرویس کرکره برقی خود بپردازید.

 

قیمت تعمیرات کرکره برقی در کردان

عوامل متعددی در نصب و تعمیرات کرکره برقی تاثیرگذار است که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم.

بیشتر بخوانیم: دلایل نصب کرکره پلی کربنات

  • موتور

بزرگترین و موثرترین عامل در نصب کرکره برقی موتور آن است. موتورهای کرکره برقی در دو نوع مختلف ارائه می شوند. موتور ساید و موتور توربولار.

موتور توربولار قیمت پایین تری دارد و برای کرکره برقی های سبک مورد استفاده قرار می گیرد. ولی میزان تردد مجاز کرکره برقی توربولار نسبت به ساید کمتر است.

بزرگترین ایراد این موتور این است که برق اضطراری ندارد و در زمان قطعی برق می بایتس از خلاص کن دستی استفاده شود.

مزیت بزرگ این نوع موتور این است که فضای خیلی کمی را اشغال می کنند و در واقع درون رول کرکره برقی قرار می گیرند.

موتور ساید قوی ترین نوع موتور برای کرکره برقی است که وزن بالایی دارد و فضای بیشتری را اشغال می کند. این موتور برای مکان هایی که نیاز به تردد بالاست استفاده می شود. همچنین مجهز به برق اضطراری است.

  • نوع تیغه

از دیر عوامل تعیین کننده قیمت نوع تیغه به کار رفته است. تیغه کرکره برقی جنس های مختلفی دارد که پرکاربردترین آن از نوع کرکره پلی کربنات و آلومینیوم است.

  • سایز کرکره برقی

ابعادی که مشتری برای کرکره برقی سفارش می دهد نیز بر قیمت تاثیر گذار است. با توجه به نوع کاربرد درب کرکره ای و سایز آن، این قیمت تغییر می کند.

تعیمرات کرکره برقی در کردان | قیمت تعمیرات کرکره برقی در کردان

تعیمرات کرکره برقی در کردان | قیمت تعمیرات کرکره برقی در کردان

تماس با ما | تعمیرات کرکره برقی در کردان

تهران، میدان شوش، خیابان فداییان اسلام، جنب باربری جنوب، پلاک 1249
09122853438
02155310064
09382075033
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *