تعمیرات کرکره برقی

سریع

تعمیرات کرکره برقی شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد.

تعمیرات در محل

تعمیرات کرکره برقی شما را تا جایی که امکان دارد می توانیم در محل انجام دهیم.

پرداخت پس از اتمام کار

کلیه مبلغ پرداختی را می توانید پس از تعمیرات کرکره برقی پرداخت کنید.

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی از کار شما در 7 روزه هفته و 24 ساعت شبانه روز

تعمیرات کرکره برقی

تعمیرات کرکره برقی یکی از مواردی می باشد اگر به آن نیاز پیدا کنید باید خیلی سریع به آن دسترسی پیدا کنید زیرا خرابی کرکره برقی باعث ایجاد یک حفره امنیتی برای شما می شود و باید حتما آن را رفع کرد. یکی از خدمات ما تعمیرات کرکره برقی در کمترین زمان ممکن می باشد. در هر ساعت از شبانه روز تعمیرات کرکره برقی مغازه، پارکینگ، گاراژ و…. خود را به ما بسپارید.

در زمان نیاز به تعمیرات کرکره برقی چه باید کرد؟

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که کرکره برقی در خانه یا مغازه خود دارید ممکن است دیر یا زود به تعمیرات کرکره برقی نیاز پیدا کنید. این را باید در نظر داشته باشید که تعمیرات کرکره برقی یکی از موارد حساس تعمیراتی می باشد. موردی که باید در نظر داشته باشید این است که در صورت مواجه با خرابی کرکره برقی هرگز خود شما دست به تعمیر آن نزنید. این کار نیاز به تخصص و دانش بالا دارد که هرکسی نمی تواند به درستی آن را انجام دهد.

در مواردی که مشکل کرکره برقی جزئی باشد نیازی نیست که تعمیرکار به محل مراجعه کند و فقط کافی است با مشورت با متخصصان ما آن مشکل را بر طرف کنید. این تماس برای شما رایگان می باشد و ما اینگونه تعمیرات کرکره برقی رایگان را برای ساکنان در سراسر ایران انجام می دهیم.

در صورتی کرکره برقی با مشکل مواجه شود و شما آن را جدی نگیرید این مورد می تواند در آینده شما را با مشکل مواجه کند. هرگونه ایراد جزیی در کرکره برقی در صورت عدم تعمیر به موقع آن در آینده می تواند به مشکل بزرگتری منجر شود. گاهی مشکلی را که می توان به صورت کاملا رایگان و جزیی بر طرف کرد با نادیده گرفتن به یک مشکل بزرگ منجر می شود که هزینه تعمیرات کرکره برقی را نیز افزایش می دهد.

آیا می توان کرکره برقی را خودمان تعمیر کنیم؟

گاهی برای کرکره برقی مشکلات ساده ای به وجود می آید که نیاز به تعمیرات کرکره برقی به صورت تخصصی نمی باشد. از جمله این ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شکستگی فنر
تمام شدن باطری کنترل
قطع برق کرکره برقی
خرابی سنسور چشمی
….

ولی در اخر باید توجه داشته باشید که شما تعمیرکار تخصصی کرکره برقی نیستید و باید تعمیرات کرکره برقی خود را به یک متخصص بسپارید.

گاهی دیده می شود در میان مشتریانی که با ما تماس می گیرند از کرکره برقی قدیمی استفاده می کنند. ما پیشنهاد می کنیم که بجای تعمیرات کرکره برقی قدیمی از یک کرکره برقی جدید استفاده کنند.

تعمیرات کرکره برقی اتوماتیک در تهران

مشتریان کرکره برقی ما می توانند با خیالی آسوده از آن استفاده کنند. در صورت هرگونه مشکل ما متعهد خواهیم شد که مشکل را در اسرع وقت برطرف کنیم. بروز مشکل در کرکره برقی که باعث نیاز به تعمیرات کرکره برقی می شود اکثرا نیاز به یک قطعه خاص می باشد. ما با تشخیص سریع این موارد می توانیم بسیار سریع کرکره برقی را تعمیر کنیم. از جمله قطعاتی که باید بررسی کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موتور کرکره اتوماتیک
تیغه کرکره اتوماتیک
رسیور و فتوسل
شفت و…

شرکت کرکره برقی لیزلتک با تکیه بر سال ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه نصب و تعمیر کرکره برقی از جمله: نصب کرکره برقی، خدمات تعمیر کرکره برقی، سرویس دوره ای کرکره برقی و … با اطمینان و ارائه ضمانت، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.  تمامی امور مربوط به نصب، تعمیر و سرویس تا حد امکان در محل صورت می پذیرد.

تعمیرات کرکره برقی

دلایل خرابی کرکره برقی که نیاز به تعمیرات کرکره برقی پیدا میکنید چیست؟

گاهی اوقات ممکن است شما بدون مراجعه به تعمیرکار بتوانید مشکل کرکره برقی خود را حل کنید. برای این کار در ابتدا باید دلایل خرابی کرکره برقی و روش های تعمیر آن را بلد باشید. در این بخش متخصصین لیزاتک به چندین مورد از دلایل احتمالی خرابی کرکره برقی اشاره دارند. پس از مطالعه مطالب زیر در صورتی که مشکل خرابی کرکره برقی شما حل نشد می توانید با شماره های درج شده در بخش تماس با ما تماس حاصل نمایید.

تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی

مشکلی که اکثرا در خرابی کرکره برقی پیش می آید تمام شدن باتری ریموت کرکره برقی شما می باشد. بنابراین در صورتی که با باز و بسته نشدن کرکره مواجه شدید اولیت اقدام چک کردن باتری ریموت است. چرا که اگر باتری تمام شده باشد قادر به فرستادن سیگنال برای باز و بسته کردن درب نخواهد بود. برای چک کردن می توانید با فرستنده ای که روی دیوار نصب می شود امتحان کنید که آیا درب به صورت دستی باز می شود یا خیر؟

اگر پس از فشردن دکمه درب باز شد که مشکل حل شده است و مشکل از باتری فرستنده شما بوده است. و تنها می بایست باتری فرستنده را تعویض کنید. اگر بیش از یک فرستنده برای درب کرکره برقی خود دارید؛ حتما با دیگر فرستنده ها نیز مشکل را بررسی کنید. تعویض باتری فرستنده بسیار ساده می باشد. به سادگی می توانید درب پشت فرستنده را باز کنید، باتری قبلی را خارج کنید و از یک باتری جدید استفاده کنید.

گاهی درب پشت فرستنده برای ایمنی بیشتر ممکن است با یک پیچ محکم شده باشد که می بایست پیچ را باز کنید تا درب پشت فرستنده باز شود. به هنگام قرار دادن باتری جدید توجه داشته باشید که علامت مثبت و منفی باتری را رعایت کنید، در غیر اینصورت فرستنده به درستی کار نمی کند و ممکن است شما را به اشتباه بیندازد. هنگامی که باتری را در محل خود نصب کردید و درب باز شد، مشکل به سادگی رفع شده است.

سنسور درب کرکره برقی

یکی از گزینه هایی که شرکت های سازنده کرکره برقی برای افزایش ایمنی انجام داده اند این است که دو عدد چشمی کوچک در دو طرف درب قرار گذاشته شده است. با استفاده از این دو چشمی از ورود افراد متفرقه به داخل منزل جلوگیری می شود بدین صورت که اگر درب در حال بسته شدن باشد و مانعی جلوی این دو چشمی قرار بگیرد درب سریعا بسته می شود. در این صورت اگر کسی بخواهد بدون فرستنده وارد محیط شود ممکن است صدمات مالی و جانی جدی را متحمل شود.

روش دیگر این سنسور ها بدین صورت است که در صورتی که درب در حال بسته شدن است مانعی از مقابل درب عبور کند و به داخل حیاط منزل و یا فروشگاه برود، درب مجددا باز می شود و هشدار می دهد که یک مانع از مقابل چشمی عبور کرده است.

اگر متوجه شدید درب کرکره برقی به راحتی باز می شود ولی با ریموت بسته نمی شود در اولین اقدام چشمی ها را بررسی کنید. ممکن است چشمی ها منحرف شده باشند و یا اینکه آلوده شده باشند. ابتدا شیشه چشمی را تمیز کنید.

چشمی کرکره برقی بسیار کوچک است و ممکن است در اثر ناملایمت خراش بردارد و ردست کار نکند. بهتر است چشمی را با یک پارچه نرم و نمناک تمیز کنید. از رطوبت بیش از حد و خیس کردن چشمی نیز خودداری کنید چون ممکن است آلودگی بیشتری به چشمی بچسبد. اگر همچنان مشکل پابرجا بود چشمی را تراز کنید. چشمی باید زاویه و جهت گیری مناسبی داشته باشد تا به درستی کار کند.

 

مسیر قرار گیری کرکره برقی بخوبی تراز نشده است

مشکل جدی زمانی به وجود می آید که درب کرکره برقی خارج از ریل حرکت کند. معمولا کرکره بر روی یک فلز پیچیده می شود و در صورتی که آن فلز از تراز خارج شود به کرکره برقی فشار وارد می شود. مورد دومی که می بایست بررسی شود شکاف میان غلتک و ریل است که در صورت وجود شکاف مشکل آفرین خواهد بود. وزن سنگین کرکره برقی این مسائل را تشدید می کند.

در صورتی که کرکره برقی هنوز کار می کند به صدای آن خوب گوش دهید؛ در محلی که شیار ایجاد شده است باید صدای ساییدگی شنیده شود در این صورت از انحراف کرکره برقی اطمینان حاصل کنید. گاهی اوقات نیز ممکن است با رسیدن به نقطه ای که شیار دارد سرعت کاهش یابد.

با توجه به سنگین بودن کرکره برقی و احتمال افتادن آن در صورتی که اطلاعی از نحوه تراز کردن کرکره برقی ندارید با متخصصین لیزاتک تماس حاصل نموده و از آن ها بخواهید به محل مورد نظر بیایند.

جهت تراز کردن کرکره برقی، ابتدا اولین پیچ در مسیر را کمی شل کنید و به آرامی به مسیر کرکره برقی با یک پتک پلاستیکی ضربه بزنید تا به موقعیت اولیه خود برگردد. می توانید از یک سطح صاف برای اطمینان از تراز شدن کرکره برقی استفاده کنید. در نهایت مجددا پیچ ها را سفت کنید.

تعمیر ریموت کرکره برقی

چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده است

گاهی به این مشکل برمی خورید که کرکره برقی را می خواهید ببندید ولی کرکره تا بخشی از مسیر آمده و مجددا باز می شود. بررسی نمایید که اشیایی در مسیر رو به جلوی درب نباشد که به واسطه آن سنسور پیغام باز شدن درب را ارسال کند. هر چیز کوچکی در مسیر حرکت کرکره برقی ممکن است مسیر آن را مسدود کند. اجسامی مانند سنگ می تواند خطر آفرین باشد. همچنین اطراف سنسور را بررسی کنید که چیزی چشمی رل مسدود نکرده باشد.

در محیط هایی مانند شمال که بارش باران فراوان است، ممکن است در لابه لای غلتک گل و لای وجود داشته باشد و مانع از حرکت درست کرکره برقی شود. معمولا کرکره پس از تشخیص وجود مانع در مسیر حرکت خود، برای اینکه از خطرات احتمالی جلوگیری شود، متوقف شده و مجددا باز می شود.

توقف کرکره برقی بدین منظور طرح ریزی شده است که ممکن است یک انسان به اشتباه در مسیر حرکت کرکره برقی باشد که در صورت تشخیص ندادن کرکره برقی ممکن است خطرات جانی به همراه داشته باشد.

اطراف غلتک نیز بهتر است بررسی شود تا در صورت تجمع گرد و غبار و یا سنگریزه نیز اطمینان حاصل کنید. اینگونه موارد به هنگام سرویس دوره ای کرکره برقی توسط تکنسین صورت می پذیرد و مانع از بروز اتفاقات احتمالی می شود. همچنین طول عمر کرکره برقی نیز افزایش می یابد.

فنر کرکره برقی شکسته است

اگر درب کرکره برقی به طور ناگهانی بالا نمی آید؛ در صورتی که تمامی مواردی را که پیش از این بیان شد بررسی کرده اید و مطمئن هستید که فرستنده به درستی عمل می کند، موترو قوی و قدرتمند کار می کند و مشکلی برای سنسور ایجاد نشده است؛ در این صورت احتمال شکسته شدن پیچ فنر وجود دارد. شکسته شدن پیچ فنر با صدای بلندی همراه است و بزرگترین دلیل آن این است که درب ها سنگین هستند که ممکن است در طولانی مدت سبب شکسته شدن پیچ فنر شوند. تعویض پیچ فنر بدون متخصص قابل انجام نیست بنابراین می بایست برای تعمیرات کرکره برقی خود با متخصصین لیزاتک تماس حاصل نمایید.

درب کرکره برقی معمولا یک یا دو پیچ فنر دارد. در صورت شکسته شدن هر یک از پیج ها موتور برای بلند کردن کرکره برقی به مشکل می خورد. به دلیل وزن سنگین کرکره برقی عموما از دو پیچ استفاده می شود و اگر یکی از پیچ ها با مشکل مواجه شود، موتور نمی تواند درب کرکره برقی را بلند کند.

همانطور که اشاره شد، حل این مشکل امری تخصصی است که می بایست حتما توسط یک فرد کار آزموده صورت پذیرد. بنابراین بهتر است برای حل مشکل و تعمیرات کرکره برقی با متخصصین لیزاتک تماس حاصل کرده و از آن ها بخواهید در اولین فرصت در محل مورد نظر حضور یابند.

حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم‌ نشده است

گاهی به این نکته بر می خورید که به هنگام بستن درب، کرکره برقی به طور کامل پایین می آید و بلافاصله پس از تماس اندکی بر می گردد. این موضوع در برندهای جدید ممکن است اتفاق بیفتد. اگر این اتفاق در کرکره برقی شما رخ داد به احتمال زیاد تنها دلیل ممکن حد مجاز برای باز و بسته شدن درب می باشد. حد تعریف شده بیشتر از بازه حرکتی کرکره است. در واقع درب کرکره به زمین برخورد می کند و برای اینکه از خرد شدن احتمالی چیزی جلوگیری کند اندکی به عقب بر می گردد. با استفاده از یک دکمه روی موتور می توانید این تنظیمات را درست کنید. شما عزیزان جهت نصب و تعمیرات کرکره برقی خود می توانید با لیزاتک در تماس باشید.

این حد مشخص می کند که کرکره برقی تا چه اندازه پس از حرکت می بایست بایستد و درب به طور کامل بسته شود. میزان حرکت و ایستادن کرکره برقی قابل تنظیم است و در صورتی که از تنظیمات کرکره برقی سررشته ای داشته باشید به راحتی می توانید این عدد را تنظیم کنید.

اگر تنظیمات شما بیش از حد بالا باشد درب به زمین می خورد و برای خرد شدن وسیله احتمالی که در زیر آن قرار دارد به عقب برمیگردد. برای تنظیم می توانید از دکمه و یا شمارش گری که بر روی موتور قرار دارد استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از این دکمه میزان حرکت کرکره برقی را تنظیم کنید. البته نحوه تنظیم این شمارشگر در انواع کرکره برقی متفاوت است.

برق کرکره برقی قطع شده است

اگر به هنگام فشردن دکمه ی ریموت صدای موتور را می شنوید ولی کرکره برقی حرکتی نمی کند سوئیچ قطع برق فعال شده است. برای هر کرکره برقی یک سوئیچ تعبیه می شود که در صورت فعال شدن آن، کرکره برقی دیگر با ریموت کار نمی کند. این امر امکان باز و بسته کردن کرکره را به صورت دستی فراهم می کند تا خودرو شما در پارکینگ گیر نکند. می توانید این سوئیچ را مجددا فعال کنید.سوئیچ قطع برق به دو صورت کلیدی و یا طنابی است که با کشیدن طناب فعال و یا غیر فعال می شود. گاهی اوقات ممکن است این کلید به صورت کاملا تصادفی فعال شود.

اگر با چنین اتفاقی مواجه شدید دوباره کلید را فشار دهید تا بین موتور و کرکره برقی و فرستنده ارتباط برقرار شود. سپس فرستنده بر مجددا تست کنید تا از باز شدن درب اطمینان حاصل کنید.

این گزینه عموما در کرکره برقی های قدیمی تعبیه شده است. استفاده از این ابزار جهت افزایش ایمنی بسیار پرکاربرد بوده است. بدین صورت و با استفاده از این روش می توان درب کرکره برقی را از داخل قفل کرد و امکان باز کردن درب وجود نداشت.

حل این مشکل توسط افراد مبتدی نیز می تواند انجام پذیرد و نیازی به حضور متخصص نیست. تنها با فشردن یک دکمه و یا کشیدن طناب می توانید مشکل پیش آمده را رفع کنید.

درب کرکره برقی به صورت دستی قفل شده است

اگر به هنگام فشردن ریموت موتور برای چند لحظه روشن و سپس خاموش می شود و کرکره برقی هم باز نمی شود. کرکره برقی شما به صورت دستی قفل شده است. پس از چک فنر درب و اینکه موانعی بر سر راه کرکره برقی نباشد؛ بررسی کنید که قفل روی درب درگیر است یا خیر؟

پیچ فنر و کابل نگه دارنده باعث میشوند که درب کرکره برقی به آرامی به پایین حرکت نماید و اگر کابل بشکند و آسیب ببیند، آنگاه خطرآفرین خواهد بود و سنگینی آن باعث میشود که کابل طرف دیگر هم بشکند و کرکره برقی با صدایی مهیب و به طرزی خطرناک به پایین سقوط کند.

عموما استفاده از قفل دستی برای زمانی است که برق قطع شده است و شما می خواهید خودرو خود را از پارکینگ خارج کنید. با استفاده از یک کلید و به صورت دستی می توان کرکره برقی را باز کرد. در صورتی که درب به صورت دستی قفل شده باشد، موتور نمی تواند کرکره برقی را حرکت دهد و با مشکل مواجه خواهید شد.

شما عزیزان جهت تعمیرات کرکره برقی خود می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید. متخصصین ما در اولین فرصت در محل حضور خواهند یافت.

گارانتی تعمیرات کرکره برقی

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب شرکت ما، برای انجام کلیه امور در زمینه کرکره برقی از جمله: نصب کرکره برقی، تعمیرات کرکره برقی، سرویس کرکره و … گارانتی خدمات و محصولات ارائه شده توسط تیم ما می باشد.

یک شرکت برای ارائه خدمات خود زمانی تضمین می دهد، که اطمینان کافی از تیم متخصص و حرفه ای و همچنین کیفیت محصولی که ارائه می کند داشته باشد.

شما همچنین می توانید برای مشاهده خدمات ما در حوزه کرکره برقی از سایت ما دیدن فرمایید.

تمامی خدمات مربوط به این شرکت دارای ضمانت می باشند و شما می توانید با خیالی اسوده از خدمات ما بهره مند شوید.

خدمات تعمیرات کرکره برقی

یکی از خدمات ما در بحث تعمیرات کرکره برقی این می باشد که تعمیرکاران متخصص ما در هر ساعت از شبانه روز می توانند برای خدمت رسانی در سرتاسر تهران حاضر شوند. ما با تجربه فراوانی که در این زمینه داریم می توانیم کرکره برقی شما را در اسرع وقت تعمیر کنیم.

یکی دیگر از خدمات ما در کرکره برقی سرویس دوره ای کرکره برقی می باشد. در صورت خرید کرکره برقی از سایت ما متخصصان ما به صورت دوره ای از آن بازدید خواهند کرد. به همین علت می باشد که احتمال خرابی کرکره برقی به حداقل خواهد رسید.

لازم است بدانید تمام مراحل تعمیرات کرکره برقی در محل انجام می شود بدون آن که نیاز باشد کرکره برقی به جای دیگری حمل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیرات کرکره برقی لیزاتک

چرا تعمیرات کرکره برقی لیزاتک

تعمیرات درب اتوماتیک / تعمیرات کرکره برقی / تعمیر درب برقی

با 10 سال تجربه در زمینه تعمیرات انواع درب های اتوماتیک ، تعمیر درب برقی، تعمیر درب اشیشه ای اتومات، تعمیر درب پارکینگی، تعمیر انواع کرکره برقی، تعمیرات راهبند ، تعمیر جک پارکینگی، تعمیرات درب ریموتی پارکینگ و … در تهران و کرج همراه با ضمانت خدمات

در کنار تعمیرات کرکره برقی لیزاتک برای سایر کارهای خود در زمینه ی کرکره برقی مانند نصب کرکره برقی، نصب کرکره پلی کربنات می توانید با یکی از متخخصان ما در لیزاتک در تماس باشید.

همچنین ما یک فروشگاه کامل را برای کلیه الزامات طراحی و نصب شما ارائه می دهیم، ما همچنین در خدمات، تعمیر و نگهداری انواع درب های اتوماتیک، کرکره های برقی، تعمیرات درب برقی، تعمیرات جک پارکینگ، تعمیر جک ریلی، دروازه و موانع از جمله نصب های دیگر تولید کنندگان برجسته تخصص داریم.

4 دیدگاه در “تعمیرات کرکره برقی

 1. مستانه گفت:

  تعمیرات کرکره برقی با ضمانت انجام خواهد شد؟

  1. پوریا صادق لو گفت:

   تمام تعمیرات کرکره برقی لیزاتک با ضمانت و گارانتی کامل انجام خواهد شد.

 2. حسن گفت:

  یک کرکره قدی داشتیم میخواستیم تعمیرش کنیم. اگرم تعمیر نشه مهم نیست. میخوایم اگه بشه تعویضش کنیم. شما تعمیر کرکره برقی و نصبش رو انجام میدید؟

  1. پوریا صادق لو گفت:

   بله البته. کافیه با یکی از شماره های موجود در سایت جهت تعمیرات کرکره برقی و نصب کرکره برقی تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *