تعمیرات کرکره برقی

سریع

تعمیرات کرکره برقی شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد.

تعمیرات در محل

تعمیرات کرکره برقی شما را تا جایی که امکان دارد می توانیم در محل انجام دهیم.

پرداخت پس از اتمام کار

کلیه مبلغ پرداختی را می توانید پس از تعمیرات کرکره برقی پرداخت کنید.

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی از کار شما در 7 روزه هفته و 24 ساعت شبانه روز

تعمیرات کرکره برقی

تعمیرات کرکره برقی یکی از مواردی می باشد اگر به آن نیاز پیدا کنید باید خیلی سریع به آن دسترسی پیدا کنید زیرا خرابی کرکره برقی باعث ایجاد یک حفره امنیتی برای شما می شود و باید حتما آن را رفع کرد. یکی از خدمات ما تعمیرات کرکره برقی در کمترین زمان ممکن می باشد. در هر ساعت از شبانه روز تعمیرات کرکره برقی مغازه، پارکینگ، گاراژ و…. خود را به ما بسپارید.

در زمان نیاز به تعمیرات کرکره برقی چه باید کرد؟

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که کرکره برقی در خانه یا مغازه خود دارید ممکن است دیر یا زود به تعمیرات کرکره برقی نیاز پیدا کنید. این را باید در نظر داشته باشید که تعمیرات کرکره برقی یکی از موارد حساس تعمیراتی می باشد. موردی که باید در نظر داشته باشید این است که در صورت مواجه با خرابی کرکره برقی هرگز خود شما دست به تعمیر آن نزنید. این کار نیاز به تخصص و دانش بالا دارد که هرکسی نمی تواند به درستی آن را انجام دهد.

در مواردی که مشکل کرکره برقی جزئی باشد نیازی نیست که تعمیرکار به محل مراجعه کند و فقط کافی است با مشورت با متخصصان ما آن مشکل را بر طرف کنید. این تماس برای شما رایگان می باشد و ما اینگونه تعمیرات کرکره برقی رایگان را برای ساکنان در سراسر ایران انجام می دهیم.

در صورتی کرکره برقی با مشکل مواجه شود و شما آن را جدی نگیرید این مورد می تواند در آینده شما را با مشکل مواجه کند. هرگونه ایراد جزیی در کرکره برقی در صورت عدم تعمیر به موقع آن در آینده می تواند به مشکل بزرگتری منجر شود. گاهی مشکلی را که می توان به صورت کاملا رایگان و جزیی بر طرف کرد با نادیده گرفتن به یک مشکل بزرگ منجر می شود که هزینه تعمیرات کرکره برقی را نیز افزایش می دهد.

آیا می توان کرکره برقی را خودمان تعمیر کنیم؟

گاهی برای کرکره برقی مشکلات ساده ای به وجود می آید که نیاز به تعمیرات کرکره برقی به صورت تخصصی نمی باشد. از جمله این ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شکستگی فنر
تمام شدن باطری کنترل
قطع برق کرکره برقی
خرابی سنسور چشمی
….

ولی در اخر باید توجه داشته باشید که شما تعمیرکار تخصصی کرکره برقی نیستید و باید آن را به یک متخصص بسپارید.

گاهی دیده می شود در میان مشتریانی که با ما تماس می گیرند از کرکره برقی قدیمی استفاده می کنند. ما پیشنهاد می کنیم که بجای تعمیرات کرکره برقی قدیمی از یک کرکره برقی جدید استفاده کنند.

تعمیرات کرکره برقی اتوماتیک در تهران

مشتریان کرکره برقی ما می توانند با خیالی آسوده از آن استفاده کنند. در صورت هرگونه مشکل ما متعهد خواهیم شد که مشکل را در اسرع وقت برطرف کنیم. بروز مشکل در کرکره برقی که باعث نیاز به تعمیرات کرکره برقی می شود اکثرا نیاز به یک قطعه خاص می باشد. ما با تشخیص سریع این موارد می توانیم بسیار سریع کرکره برقی را تعمیر کنیم. از جمله قطعاتی که باید بررسی کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موتور کرکره اتوماتیک
تیغه کرکره اتوماتیک
رسیور و فتوسل
شفت و…

تعمیرات کرکره برقی

دلایل خرابی کرکره برقی چیست؟

گاهی اوقات ممکن است شما بدون مراجعه به تعمیرکار بتوانید مشکل کرکره برقی خود را حل کنید. برای این کار در ابتدا باید دلایل خرابی کرکره برقی و روش های تعمیر آن را بلد باشید. در این بخش متخصصین لیزاتک به چندین مورد از دلایل احتمالی خرابی کرکره برقی اشاره دارند. پس از مطالعه مطالب زیر در صورتی که مشکل خرابی کرکره برقی شما حل نشد می توانید با شماره های درج شده در بخش تماس با ما تماس حاصل نمایید.

تمام شدن باتری کنترل فرستنده کرکره برقی

مشکلی که اکثرا در خرابی کرکره برقی پیش می آید تمام شدن باتری ریموت کرکره برقی شما می باشد. بنابراین در صورتی که با باز و بسته نشدن کرکره مواجه شدید اولیت اقدام چک کردن باتری ریموت است. چرا که اگر باتری تمام شده باشد قادر به فرستادن سیگنال برای باز و بسته کردن درب نخواهد بود. برای چک کردن می توانید با فرستنده ای که روی دیوار نصب می شود امتحان کنید که آیا درب به صورت دستی باز می شود یا خیر؟

اگر درب باز شد که مشکل حل شده است و شما به راحتی می توانید برای تعویض باتری ریموت اقدام کنید. توجه داشته باشید گاهی درب پشت ریموت با یک پیچ محکم شده است که در ابتدا باید پیچ پشت درب باز شود.

سنسور درب کرکره برقی

یکی از گزینه هایی که شرکت های سازنده کرکره برقی برای افزایش ایمنی انجام داده اند این است که دو عدد چشمی کوچک در دو طرف درب قرار گذاشته شده است. با استفاده از این دو چشمی از ورود افراد متفرقه به داخل منزل جلوگیری می شود بدین صورت که اگر درب در حال بسته شدن باشد و مانعی جلوی این دو چشمی قرار بگیرد درب سریعا بسته می شود. در این صورت اگر کسی بخواهد بدون فرستنده وارد محیط شود ممکن است صدمات مالی و جانی جدی را متحمل شود.

روش دیگر این سنسور ها بدین صورت است که در صورتی که درب در حال بسته شدن است مانعی از مقابل درب عبور کند و به داخل حیاط منزل و یا فروشگاه برود، درب مجددا باز می شود و هشدار می دهد که یک مانع از مقابل چشمی عبور کرده است.

اگر متوجه شدید درب کرکره برقی به راحتی باز می شود ولی با ریموت بسته نمی شود در اولین اقدام چشمی ها را بررسی کنید. ممکن است چشمی ها منحرف شده باشند و یا اینکه آلوده شده باشند. ابتدا شیشه چشمی را تمیز کنید.

چشمی کرکره برقی بسیار کوچک است و ممکن است در اثر ناملایمت خراش بردارد و ردست کار نکند. بهتر است چشمی را با یک پارچه نرم و نمناک تمیز کنید. از رطوبت بیش از حد و خیس کردن چشمی نیز خودداری کنید چون ممکن است آلودگی بیشتری به چشمی بچسبد.

اگر همچنان مشکل پابرجا بود چشمی را تراز کنید. چشمی باید زاویه و جهت گیری مناسبی داشته باشد تا به درستی کار کند.

 

مسیر قرار گیری کرکره برقی بخوبی تراز نشده است

مشکل جدی زمانی به وجود می آید که درب کرکره برقی خارج از ریل حرکت کند. معمولا کرکره بر روی یک فلز پیچیده می شود و در صورتی که آن فلز از تراز خارج شود به کرکره برقی فشار وارد می شود. مورد دومی که می بایست بررسی شود شکاف میان غلتک و ریل است که در صورت وجود شکاف مشکل آفرین خواهد بود. وزن سنگین کرکره برقی این مسائل را تشدید می کند.

در صورتی که کرکره برقی هنزو کار می کند به صدای آن خوب گوش دهید؛ در محلی که شیار ایجاد شده است باید صدای ساییدگی شنیده شود در این صورت از انحراف کرکره برقی اطمینان حاصل کنید. گاهی اوقات نیز ممکن است با رسیدن به نقطه ای که شیار دارد سرعت کاهش یابد.

با توجه به سنگین بودن کرکره برقی و احتمال افتادن آن در صورتی که اطلاعی از نحوه تراز کردن کرکره برقی ندارید با متخصصین لیزاتک تماس حاصل نموده و از آن ها بخواهید به محل مورد نظر بیایند.  

چیزی مسیر کرکره برقی را مسدود کرده است

گاهی به این مشکل برمی خورید که کرکره برقی را می خواهید ببندید ولی کرکره تا بخشی از مسیر آمده و مجددا باز می شود. بررسی نمایید که اشیایی در مسیر رو به جلوی درب نباشد که به واسطه آن سنسور پیغام باز شدن درب را ارسال کند. هر چیز کوچکی در مسیر حرکت کرکره برقی ممکن است مسیر آن را مسدود کند. اجسامی مانند سنگ می تواند خطر آفرین باشد. همچنین اطراف سنسور را بررسی کنید که چیزی چشمی رل مسدود نکرده باشد.

 

فنر کرکره برقی شکسته است

اگر درب کرکره برقی به طور ناگهانی بالا نمی آید؛ در صورتی که تمامی مواردی را که پیش از این بیان شد بررسی کرده اید و مطمئن هستید که فرستنده به درستی عمل می کند، موترو قوی و قدرتمند کار می کند و مشکلی برای سنسور ایجاد نشده است؛ در این صورت احتمال شکسته شدن پیچ فنر وجود دارد. شکسته شدن پیچ فنر با صدای بلندی همراه است و بزرگترین دلیل آن این است که درب ها سنگین هستند که ممکن است در طولانی مدت سبب شکسته شدن پیچ فنر شوند. تعویض پیچ فنر بدون متخصص قابل انجام نیست بنابراین می بایست برای تعمیرات کرکره برقی خود با متخصصین لیزاتک تماس حاصل نمایید.

کرکره برقی حد مجاز پایین آمدن درب به ‌درستی برای کرکره برقی تنظیم‌ نشده است

گاهی به این نکته بر می خورید که به هنگام بستن درب، کرکره برقی به طور کامل پایین می آید و بلافاصله پس از تماس اندکی بر می گردد. این موضوع در برندهای جدید ممکن است اتفاق بیفتد. اگر این اتفاق در کرکره برقی شما رخ داد به احتمال زیاد تنها دلیل ممکن حد مجاز برای باز و بسته شدن درب می باشد. حد تعریف شده بیشتر از بازه حرکتی کرکره است. در واقع درب کرکره به زمین برخورد می کند و برای اینکه از خرد شدن احتمالی چیزی جلوگیری کند اندکی به عقب بر می گردد. با استفاده از یک دکمه روی موتور می توانید این تنظیمات را درست کنید. شما عزیزان جهت نصب و تعمیرا کرکره برقی خود می توانید با لیزاتک در تماس باشید.

برق کرکره برقی قطع شده است

اگر به هنگام فشردن دکمه ی ریموت صدای موتور را می شنوید ولی کرکره برقی حرکتی نمی کند سوئیچ قطع برق فعال شده است. برای هر کرکره برقی یک سوئیچ تعبیه می شود که در صورت فعال شدن آن، کرکره برقی دیگر با ریموت کار نمی کند. این امر امکان باز و بسته کردن کرکره را به صورت دستی فراهم می کند تا خودرو شما در پارکینگ گیر نکند. می توانید این سوئیچ را مجددا فعال کنید.سوئیچ قطع برق به دو صورت کلیدی و یا طنابی است که با کشیدن طناب فعال و یا غیر فعال می شود. گاهی اوقات ممکن است این کلید به صورت کاملا تصادفی فعال شود. 

درب کرکره برقی به صورت دستی قفل شده است

اگر به هنگام فشردن ریموت موتور برای چند لحظه روشن و سپس خاموش می شود و کرکره برقی هم باز نمی شود. کرکره برقی شما به صورت دستی قفل شده است. پس از چک فنر درب و اینکه موانعی بر سر راه کرکره برقی نباشد؛ بررسی کنید که قفل روی درب درگیر است یا خیر؟

پیچ فنر و کابل نگه دارنده باعث میشوند که درب کرکره برقی به آرامی به پایین حرکت نماید و اگر کابل بشکند و آسیب ببیند، آنگاه خطرآفرین خواهد بود و سنگینی آن باعث میشود که کابل طرف دیگر هم بشکند و کرکره برقی با صدایی مهیب و به طرزی خطرناک به پایین سقوط کند.

شما عزیزان جهت تعمیرات کرکره برقی خود می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید. متخصصین ما در اولین فرصت در محل حضور خواهند یافت.

گارانتی تعمیرات کرکره برقی

یکی از مهم ترین دلایل انتخاب شرکت ما، برای انجام کلیه امور در زمینه کرکره برقی از جمله : نصب کرکره برقی، تعمیرات کرکره برقی، سرویس کرکره و … گارانتی خدمات و محصولات ارائه شده توسط تیم ما می باشد.

یک شرکت برای ارائه خدمات خود زمانی تضمین می دهد، که اطمینان کافی از تیم متخصص و حرفه ای و همچنین کیفیت محصولی که ارائه می کند داشته باشد.

شما همچنین می توانید برای مشاهده خدمات ما در حوزه کرکره برقی از سایت ما دیدن فرمایید.

خدمات تعمیرات کرکره برقی

یکی از خدمات ما در بحث تعمیرات کرکره برقی این می باشد که تعمیرکاران متخصص ما در هر ساعت از شبانه روز می توانند برای خدمت رسانی در سرتاسر تهران حاضر شوند. ما با تجربه فراوانی که در این زمینه داریم می توانیم کرکره برقی شما را در اسرع وقت تعمیر کنیم.

یکی دیگر از خدمات ما در کرکره برقی سرویس دوره ای کرکره برقی می باشد. در صورت خرید کرکره برقی از سایت ما متخصصان ما به صورت دوره ای از آن بازدید خواهند کرد. به همین علت می باشد که احتمال خرابی کرکره برقی به حداقل خواهد رسید.

لازم است بدانید تمام مراحل تعمیرات کرکره برقی در محل انجام می شود بدون آن که نیاز باشد کرکره برقی به جای دیگری حمل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیرات کرکره برقی لیزاتک

چرا تعمیرات کرکره برقی لیزاتک

تعمیرات درب اتوماتیک / تعمیرات کرکره برقی / تعمیر درب برقی

با 10 سال تجربه در زمینه تعمیرات انواع درب های اتوماتیک ، تعمیر درب برقی ، تعمیر درب اشیشه ای اتومات ، تعمیر درب پارکینگی ، تعمیر انواع کرکره برقی، تعمیرات راهبند ، تعمیر جک پارکینگی ، تعمیرات درب ریموتی پارکینگ و … در تهران و کرج همراه با ضمانت خدمات

در کنار تعمیرات کرکره برقی برای سایر کارهای خود در زمینه ی کرکره برقی مانند نصب کرکره برقی ، نصب کرکره پلی کربنات می توانید با یکی از متخخصان ما در لیزاتک در تماس باشید.

همچنین ما یک فروشگاه کامل را برای کلیه الزامات طراحی و نصب شما ارائه می دهیم ، ما همچنین در خدمات ، تعمیر و نگهداری انواع درب های اتوماتیک ، کرکره های برقی ، تعمیرات درب برقی ، تعمیرات جک پارکینگ ، تعمیر جک ریلی ، دروازه و موانع از جمله نصب های دیگر تولید کنندگان برجسته تخصص داریم.

4 دیدگاه در “تعمیرات کرکره برقی

 1. مستانه گفت:

  تعمیرات کرکره برقی با ضمانت انجام خواهد شد؟

  1. پوریا صادق لو گفت:

   تمام تعمیرات کرکره برقی لیزاتک با ضمانت و گارانتی کامل انجام خواهد شد.

 2. حسن گفت:

  یک کرکره قدی داشتیم میخواستیم تعمیرش کنیم. اگرم تعمیر نشه مهم نیست. میخوایم اگه بشه تعویضش کنیم. شما تعمیر کرکره برقی و نصبش رو انجام میدید؟

  1. پوریا صادق لو گفت:

   بله البته. کافیه با یکی از شماره های موجود در سایت جهت تعمیرات کرکره برقی و نصب کرکره برقی تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *