مقالات

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

با تعمیر درب کرکره ای پارکینگ در خدمت شما هستیم. اگر جزو افرادی هستید که برای پارکینگ خود کرکره برقی را انتخاب کرده اید، حتما نیاز به تعمیرات کرکره برقی نیز خواهید داشت. بنابراین با تعمیر درب کرکره ای پارکینگ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. تابحال به این فکر کرده اید که چرا روز به روز بر تعداد درب کرکره ای پارکینگ افزوده می شود؟ تا چند سال پیش از درب های بسیار بزرگ برای پارکینگ استفاده می شد که به صورت دستی و با برقی باز می شد. امروز تنها از یک درب کرکره ای استفاده می شود که تنها راه ورود یک خودرو است.

باز شدن درب به صورت عمودی نشان دهنده این است که از فضای پارکینگ منزل شما بیشترین استفاده شده است. این امر به آن ها اجازه می دهد تا بدون هیچ محدودیتی دقیقا کنار درب ورودی پارک کنند و نگرانی برای باز شدن درب را نداشته باشند، چرا که درب به صورت عمودی باز می شود و حجم بسیار کمی را اشغال می کند. بدین ترتیب هیچ شیئی مانع باز و بسته شدن درب وجود ندارد.

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

مزایای درب کرکره ای پارکینگ

افزایش تعداد خودرو سبب شده است که از تمامی فضای پارکینگ برای پارک خودرو استفاده شود. درب کرکره ای سبب شد این فضا برای خودروهای بیشتری فراهم شود. در این بخش به صورت اجمالی به مزایای این نوع درب ها می پردازیم.

امنیت بالا: استفاده از درب های معمولی این مشکل را دارد که احتمال باز شدن آن وجود دارد و خانه ها نیز از وجود سارقین در امان نیستند. با داشتن کرکره برقی می توان این احتمال را کاهش داد.

کنترل از راه دور: نیازی به پیاده شدن از خودرو و باز و بسته کردن درب وجود ندارد. به راحتی می توان با استفاده از یک ریموت درب را کنترل و آن را باز و بسته کرد.

ذخیره فضا: پیش از این در پارکینگ ها فضایی برای باز شدن درب در نظر گرفته می شد. با روی کار آمدن درب های کرکره ای دیگر این فضا حذف شده و به بخشی از فضای قابل استفاده ی پارکینگ تبدیل شده است.

دارای ابعاد و اندازه سفارشی: درب کرکره ای را می توان در ابعاد و اندازه دلخواه سفارش داد. بنابراین نگران اندازه درب کرکره ای خود نباشید و با خیال راحت سفارش دهید.

 

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

علاوه بر داشتن درب کرکره ای آنچه که از اهمیت بیشتری برخوردار است تعمیر درب کرکره ای پارکینگ می باشد. کرکره برقی در پارکینگ، فروشگاه، ساختمان تجاری و … قابل استفاده است و می بایست به صورت منظم نسبت به سرویس و تعمیر درب کرکره ای پارکینگ خود اقدام کنید. قطعات کرکره برقی می بایست به طور منظم و حداقل هر سال یک بار بازدید شوند تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود.

گاهی افراد سرویس و تعمیر درب کرکره ای پارکینگ را به تعویق می اندازند. همین مورد سبب می شود خرابی قطعات کوچک سبب خرابی قطعات مهم و گران شود و در نتیجه ی آن هزینه های زیادی را به همراه دارد. شما عزیزان برای سرویس و تعمیر درب کرکره ای پارکینگ خود می توانید با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس حاصل نمایید و از متخصصین لیزاتک بخواهید در محل مورد نظر شما حضور یابند.

 

خدمات 24 ساعته تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

حتما برای شما هم پیش آمده است که به هنگام خروج از منزل و یا ورود به منزل با خرابی درب کرکره ای مواجه شده اید. هنگامی که عجله دارید این مشکل طاقت فرساتر می شود. بدین منظور شرکت لیزاتک سرویس تعمیر اضطراری 24 ساعته ارائه می دهد. در تمامی ساعات شبانه روز می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از متخصصین ما بخواهید در اولین فرصت خود را به محل مورد نظر برسانند.

مشخصات درب کرکره ای اتوماتیک

  • درب کرکره ای در طرح ها و رنگ های متنوعی وجود دارد که به راحتی می توانید آن را با نمای ساختمان خود همرنگ کنید و نمای زیبایی را برای خانه ی خود رقم بزنید.
  • به راحتی می توانید فضای پارکینگ و منزل خود را از گرما و سرما، سروصدا، حشرات و … محافظت کنید.
  • جنس درب های کرکره ای از آلومینیوم است. بسیار سبک، مستحکم و با دوام می باشند.
  • درب های کرکره ای پارکینگ در مقابل زنگ زدگی، باد و باران بسیار مقاوم هستند.
  • از صدای کمی برخوردار هستند و باز و بسته شدن کرکره های اتوماتیک آزاردهنده نمی باشد.

مشکلات رایج و نحوه تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

قبل از اینکه بدانید در چه مواردی کرکره شما نیاز به تعمیر دارد و چه هزینه ای باید پرداخت کنید بهتر است با مشکلات شایع و تعمیر درب کرکره ای پارکینگ آشنا شوید :

1.کرکره باز یا بسته نمی شود. یکی از موارد رایج عدم باز یا بسته شدن کامل کرکره برقی است. در این موارد اولین قدم ایسنت که بررسی کنید که آیا منبع تغذیه واقعاً روشن است یا خیر. بدین منظور به دنبال کلید چراغ بگردید و آن را چند بار خاموش و روشن کنید تا ببینید آیا این مسئله مشکلی را برطرف می کند. اگر بعد از بررسی این مسئله هنوز با مشکل روبرو هستید ، می توانید به دنبال راه حل دیگری باشید.

2. گرم شدن بیش از حد کرکره اگر کرکره برای مدتی مداوم مورد استفاده قرار گرفته باشد ، داغ می شود و در نهایت می تواند منجر به گرم شدن بیش از حد آن شود. اگر شک دارید که این موضوع ممکن است دلیل مشکل باشد ، بهتر است قبل از اینکه بخواهید کرکره ها را به کار بیندازید ، کمی منتظر بمانید تا خنک شود

3.کرکره چسبناک می شوداگر کرکره بسیار چسبناک یا مسدود شد ، این نشان دهنده اینست که نیاز به روغن کاری دارد. شما به راحتی می توانید ریل های کرکره را روغن کاری کنید ، این می تواند مشکل را حل کند. این کار همچنین به هر گونه صدای ناخوشایندی که ممکن است کرکره شما در هننگام باز و بسته شدن تولید می شود، پایان دهد.

4.کرکره در نیمه راه بسته می شودکرکره های اتوماتیک به وسیله سنسورها کار می کنند و هنگامی که این سنسورها کثیف می شوند ، منجر به خاموش شدن آنها در نیمه راه می شود. برای رفع این مشکل باید اطمینان حاصل کنید که سنسورهای شما در یک راستا قرار دارند ، از هرگونه آلودگی تمیز هستند و از نظر ساختاری آسیب ندیده اند. در صورت بررسی و تمیز کردنن سنسورها اگر مشکل برطرف نشد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

تماس با ما | تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

تعمیر درب کرکره ای پارکینگ

تهران، میدان شوش، خیابان فداییان اسلام، جنب باربری جنوب، پلاک 1249

09122853438

02155310064

09382075033

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *