مقالات

مزایای کرکره برقی پارکینگ نسبت به در معمولی

کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی پارکینگ

یکی از مواردی که در سال های اخیر بیشتر به چشم می خورد کرکره برقی پارکینگ می باشد. در جوامع امروزی که بحث استفاده بهینه از جا مطرح است و همه می خواهند از کمترین فضا بیشترین استفاده را بکنند استفاده از کرکره برقی پارکینگ می تواند یکی از مواردی باشد که بسیار کاربرد دارد.

مزیتی هایی که کرکره برقی پارکینگی نسبت به درب های معمولی دارد:

  • کرکره برقی پارکینگ در زمان باز و بسته شدن فضای خیلی کمتری را نسبت به درب های معمولی اشغال میکند. بنابرین با نصب کرکره برقی پارکینگی فضای بیشتری در حیاط یا پارکینگ خواهید داشت.
  •  در هنگام بارش برف مشکلی برای باز شدنه درب نداریم. زیرا کرکره برقی بالا و پایین میشود و هیچ درگیری ای با برف نخواهد داشت. این درحالی است که درب های هنگام بارش برف معمولی به سختی باز و بسته خواهند شد.
  • در هنگام وزش باد، مشکلی در حرکت کرکره برقی پیش نمی آید. اما درب معمولی با برخورد باد باز و بسته شده و امکان دارد به اتومبیل خسارت وارد کند.  بسیاری از درب های جکی بخاطر برخورد باد به تدریج آسیب میبینند.
  • بهترین مزیت کرکره برقی پارکینگی رفاه ساکنین می باشد. با ساخت و نصب کرکره برقی پارکینگی دیگر نیازی به پیاده شدن از اتومبیل نیست.  شما فقط با زدن یک دکمه، درب پارکینگ را باز و یا بسته می کنید.

جنس تیغه کرکره برقی پارکینگی

از مواردی که بیشتر برای ساخت این نوع کرکره برقی استفاده می شود می توان به تیغه ی آلومینیومی اشاره کرد. این تیغه بسیار سبک می باشد و همچنین مقاوم است که از هر صورت شما می توانید به آن اعتماد کنید. این تیغه در انواع مختلف موجود می باشند.

برای دریافت خدمات ساخت و نصب کرکره برقی پارکینگی با طرح های مختلف می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *