مقالات

نصب کرکره برقی برای کاهش سر و صدا

نصب کرکره برقی برای کاهش سر و صدا

نصب کرکره برقی برای کاهش سر و صدا را کمتر شنیده اید. با ما همراه باشید تا برای شما شرح دهیم. هیچ چیز به تجربه یک خانه آرام و ساکت نزدیک نیست. احساس می کنید کاملاً از همه شلوغی و هیاهوی دنیا جدا شده اید. بدون حواس پرتی. بدون هیاهو. فقط آرامش ، آرامش و سعادت. هنگامی که می خواهید در دفتر یا خانه خود از اوقات آرام خود لذت ببرید تا بتوانید روی جنبه های مهم زندگی خود تمرکز کنید ، سرمایه گذاری در کرکره های عایق بندی شده را در نظر بگیرید.

کرکره غلتکی به دلیل ویژگی های امنیتی عالی شناخته شده اند. اما کاهش صدا؟

شما متعجب خواهید شد اگر بدانید کرکره برقی مزایای بسیار خوبی در کاهش صدا دارد. در اینجا در لیزاتک ، ما طیف گسترده ای از کرکره برقی کاهش صدا را که به طور حرفه ای توسط نصاب های باتجربه نصب می شوند ، به شما ارائه می دهیم.

کرکره های برقی در صورت نصب دقیق می توانند سر و صدا را تا 80٪ کاهش دهند. احساس جدا شدن از همسایگان پر سر و صدا ، صدای حیوانات شبانه و همه حواس پرتی های جهان خارج خواهید کرد.

مطالعه بیشتر: نصب کرکره برقی برای پنجره: در هزینه های صورتحساب انرژی خود صرفه جویی کنید

کرکره غلتکی جدا از ارائه حریم خصوصی کامل و مزایای فیلتراسیون سبک ، می تواند به شما در حفظ آرامش با حفظ صدای خارجی کمک کند. چه در یک محله شلوغ زندگی کنید ، چه در نزدیکی یک مدرسه و یا در محاصره همسایگان پر سر و صدا هستید ، کرکره های کاهنده صدا باعث ایجاد سعادت و آرامش در داخل اتاق نشیمن شما می شوند.

لازم به ذکر است که همه کرکره ها یکسان ساخته نشده اند. تأثیر کاهش صدا به عوامل مختلفی بستگی دارد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

کیفیت کرکره برقی

کارایی کرکره غلتکی به کیفیت و مواد استفاده شده بستگی دارد. کرکره آلومینیومی با ضخامت ضخیم تر در مقایسه با کرکره های آلومینیومی استاندارد بسیار کارآمدتر است.

بعلاوه ، کرکره های غلتکی دارای بالشتک عایق بسیار موثرتر از بقیه هستند. بنابراین هنگامی که به دنبال کاهش کارآمد سر و صدا هستید ، ما راه حل مناسب را برای اطمینان از دستیابی بهینه کاهش صدا ارائه خواهیم داد.

نصب

یک پایه در معرض ، شکاف های طبیعی را به حداقل می رساند که باعث می شود صدای خارجی به خانه شما وارد نشود. بنابراین نصب مناسب و کیفیت نصب در کاهش صدای ورودی به خانه شما نقشی اساسی دارد.

نصب و راه اندازی

مطمئناً کرکره های غلتکی می توانند بلافاصله آرامش را در خانه شما ایجاد کنند. با این حال ، همه چیز به کیفیت نصب بستگی دارد. تکنسین های مجرب ما کرکره های غلتکی شما را برای کاهش موثر سر و صدا نصب می کنند.

درزگیر سیلیکونی بین راهنماهای دیوار و جعبه هد اعمال می شود. برای حداکثر کارایی ، مهم است که بقیه خانه خود را مهر و موم کنید تا اطمینان حاصل کنید که شکافهای هوا اجازه انتقال صدا را نمی دهد. شکاف های هوا می تواند به طور قابل توجهی از اثر کرکره های غلتکی شما بکاهد.

شکاف های هوا می تواند قابلیت کاهش سر و صدا کرکره غلتکی را کاهش دهد. اینجاست که تجربه و تخصص ما مفید است. تکنسین های کاملاً واجد شرایط و باتجربه ما کرکره غلتکی را با دقت نصب می کنند تا از خنثی شدن صدا در حد عالی اطمینان حاصل کنند.

فواید نصب کرکره برقی

چه کرکره پنجره ای انتخاب کنید و چه درب کرکره ای ، طیف گسترده ای از مزایا را تجربه خواهید کرد. کرکره نه تنها از امنیت بالایی برخوردار است بلکه در فیلتر کردن نور خصوصاً در اتاق های رو به غرب نیز بسیار عالی عمل می کند. هنگامی که به دنبال راهی مطمئن برای فیلتر کردن نور در ضلع غربی خانه هستید و می خواهید از آفتاب بعد از ظهر راحت شوید ، به راحتی کرکره غلتکی نصب کنید.

کرکره غلتکی در مقایسه با پنجره های دو جداره بسیار موثرتر است. پنجره های دو جداره برای لغو صدا بسیار مناسب هستند اما هنوز هم اجازه می دهند اشعه های خورشید در داخل آن قرار بگیرند. وقتی به دنبال عایق بندی کامل هستید ، هیچ چیزی کرکره غلتکی را نمی زند.

اگر فکر می کردید کرکره غلتک زیبایی خانه شما را خراب می کند ، دوباره فکر کنید. همه کرکره های برقی لیزاتک در طیف گسترده ای از طرح ها در دسترس هستند که در حقیقت زیبایی بصری خانه شما را تقویت می کنند.

با متخصصان لیزاتک تماس بگیرید

ما در تمام کرکره های برقی سر رشته داریم و افتخار ما برای دامنه محصولات خود بسیار زیاد است. کرکره برقی ما از آلومینیوم اکسترود شده ، درجه دریایی ساخته شده است که دارای قدرت برتر است تا در برابر آب و هوای شدید استرالیا به طور موثر و راحت مقاومت کند. به هر آنچه که شما نیاز دارید ، ما یک راه حل برای پاسخگویی به نیازهای شما به کمال داریم.

اگر به دنبال حداکثر ایمنی هستید ، بیشتر از کرکره غلتکی دارای درجه حرارت آتش به دنبال ما نباشید. اگر به دنبال سیستم های اتوماسیون سازگار با محیط زیست هستید ، به دنبال SolarSmart ، طیف وسیعی از سیستم های شاتر خورشیدی نباشید.

بهبود خانه در ذهن شما؟ نصب کرکره برقی را در نظر بگیرید. پنجره ها و درهای کرکره ای با کیفیت بالا مطمئنا ارزش ملک شما را افزایش می دهد. امروز برای یک مشاوره رایگان با لیزاتک در تماس باشید. اکنون با 02155310064 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *