نصب کرکره برقی

سریع

تعمیرات کرکره برقی شما را در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد.

تعمیرات در محل

تعمیرات کرکره برقی شما را تا جایی که امکان دارد می توانیم در محل انجام دهیم.

پرداخت پس از اتمام کار

کلیه مبلغ پرداختی را می توانید پس از تعمیرات کرکره برقی پرداخت کنید.

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی از کار شما در 7 روزه هفته و 24 ساعت شبانه روز

تعمیرات کرکره برقی

نصب کرکره برقی باید به درستی انجام شود تا در هنگام باز و بسته کردن آن دچار مشکل نشود. توصیه می شود که نصب کرکره برقی را به دست افراد متخصص و با تجربه بسپاریم تا بعد از استفاده دوباره دچار مشکل نشویم و طول عمر کرکره برقی را با نصب اشتباه کوتاه نکنیم. برای معرفی و بررسی نصب کرکره برقی از شما می خواهیم که با ما در ادامه همراه باشید.

کرکره برقی

کرکره برقی در واقع نوعی درب با روشی مدرن است، که برای استفاده در منزل و یا محل کار بسیار مقرون به صرفه می باشد. نصب کرکره برقی در محل کار و یا منزل نیز هزینه زیادی ندارد و مزایای زیادی را به دنبال خود خواهد داشت.کرکره های برقی را معمولا در محیط های گوناگونی مثل درب پارکینگ، پنجره و یا درب انبار می توانیم نصب کنیم.

علاوه بر آن شما نیز با نصب کرکره برقی می توانید احساس امنیت بیشتری به محل زندگی خودتان بدهید و دیگر نگران ورود چیزی به داخل محل زندگی و یا کسب و کار خود نشوید.

مزایای نصب کرکره برقی

یکی از مهم ترین مزایای کرکره های برقی این می باشد که این درب ها، امنیت محل شما را تأمین می کند. بزرگترین دارایی مردم خانه آن ها می باشد که کرکره برقی می تواند سبب محافظت مکان زندگی شما در برابر سرقت و یا دزدی شود. زمانی که کرکره ها طراحی می گردند، امنیت، مهمترین مساله ای که ذهن طراحان را به خود مشغول می کند.

این وسیله از تخته های آلومینیومی با درجه مقاومت بالا درست می شوند و از شما در مقابل سارقین مقاومت خواهد کرد و مانع ورود آن ها می شود. زمانی که کرکره ها  رو به پایین قرار دارند ، آنها به طور خودکار یک دیوار آلومینیومی دو پوسته جامد دارند، که عبور از آن تقریبا غیرممکن می باشد. استفاده و نصب کرکره برقی هیچگاه به ضرر شما عزیزان نمی باشد و می تواند از منزل و یا محل کسب و کار شما محافظت کند.

در هنگام نصب کرکره برقی نیز دو ریل آهنی وجو دارد که کرکره غلتکی را به سمت پایین هدایت خواهد کرد و به گونه ای طراحی شده است که زمانی که کرکره در وضعیت نزولی قرار دارد، پیچ های ثابت آن قابل مشاهده نمی باشند و این امر سبب افزایش امنیت خانه و خانواده های داخل آن خواهد شد.

علاوه بر آن یک سیستم قفل کلید در دسترس می باشند و در صورت لزوم قابل نصب نمی باشند. ، بعد از قرار گرفتن در حالت رو به پایین ، کرکره ها سیستمی را فعال خواهند کرد که مانع از چرخش به زور آن ها می گردد، علاوه بر آن به عامل دیگری اجازه نخواهد داد تا سارق وارد محیط شود.نکته ای که وجود دارد آن است که درب کرکره برقی در طرح و رنگ متنوعی وجود دارد که برای استفاده در مکان های مناسب نیز مورد نیاز می باشد.

حال اگر میخواهید که از قیمت کرکره برقی و نصب کرکره برقی مطلع شوید می توانید همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

خصوصیات کرکره برقی

اگر به دنبال نصب کرکره برقی در خانه یا محل کار خود می باشید، بهتر است بدانید که مزایای بسیاری برای این دستگاه وجود دارد. نصب کرکره برقی امینت حریم خصوصی شما را بیشتر می کند و امنیت شما را تضمین خواهد کرد .همچنین این ابزار می تواند از تغییرات آب و هوا و کنترل نور محافظت کند.

اگر که به دنبال نصب کرکره برقی برای خانه یا محل زندگی خود می باشید بهتر است به برخی نکات توجه داشته باشید.کرکره های برقی برای تحمل کردن هرگونه شرایط در فضای باز می باشند. ویژگی های منحصر به فرد آنها شامل موارد زیر می باشد:

 • داشتن پوشش آلومینیومی ضد زنگ
 • کم شدن حرارت تا 40٪
 • به وجود آمدن حداکثر امنیت حریم خصوصی در منزل و یا محل کار
 • قطع شدن نور و سر و صدا
 • نداشتن محدودیت ابعادی
 • افزایش بالای سرعت ساخت و نصب کرکره های برقی

کرکره های برقی امکانات زیادی را به خانه یا محل کار شما اضافه خواهد کرد. همچنین می تواند شما را در برابر اشعه ماوراء بنفش مضر حفظ کند، در حقیقت عوامل جوی که سبب آسیب دیدن پنجره ها و وسایل خانه شما می گردد، با نصب کردن کرکره،  از آسیب محفوظ می ماند. علاوه بر آن با نصب کرکره برقی، حریم خصوصی کاملی را برای خانه خود به وجود بیاورید.

نحوه تعمیر و نگهداری درب کرکره برقی

حال اگر که به دنبال آن هستید که تعمیر درب کرکره برقی تان منجر به تعمیرات دوباره نشود، حتما این موضوع را بدانید که باید از خدمات تعمیر و نگهداری مناسب این درب ها استفاده نمایید. شرکتی که کرکره برقی را برای شما نصب می کند،  هر ماه از محل تجاری یا صنعتی، کرکره شما را مورد بررسی قرار می دهد تا بررسی کند که آیا همه موارد به درستی کار می کند یا نه.

نصب و راه اندازی درب کرکره برقی

در حال حاضر مشاغل بسیار زیادی وجود دارند که به علت مسائل ایمنی و راحتی که کرکره های برقی ارائه خواهد داد، درب های مغازه های خود را با کرکره های برقی جایگزین نمایید. اگر که شما هم مایل به ارتقا امنیت می باشید بهتر است که امنیت محل کار خود را افزایش دهید، و از درب های  کرکره برقی استفاده نمایید.

درب کرکره برقی می توانند امنیت و آرامش بیشتری را برای اماکن تجاری شما ضمانت کنند. اهمیتی ندارد که در طول روز چند بار کرکره ها را می بندید و یا باز می کنید، کرکره های برقی نصب شده نیز به شکلی بهینه عمل می کنند.

نصب کرکره برقی

لوازم و قطعات مورد احتیاج برای نصب کردن کرکره برقی

در هنگام نصب کرکره برقی مسلما به برخی لوازم احتیاج می شود که در ادامه برخی از آن ها را به شما بیان می کنیم.

 • دستگاه فرز برای بریدن آهن
 • دستگاه جوش
 • دریل
 • مته مناسب برای آهن
 • هیلتی بتون کن
 • فنر سیم کش
 • تراز
 • متر وخط کش
 • سیم و کابل
 • ورق آهنی
 • آچار آلن
 • آچار فرانسه
 • شاقول
 • آچار تخت
 • انبر قفلی
 • سیم چین
 • انبردست
 • چکش
 • پیچ گوشتی
 • فازمتر
 • گونیا
 • گیره
 • پرچ کن و میخ مربوطه
 • نردبان
 • نخ و ریسمان
 • پیچ و رول پلاک

تعویض و تعمیر کرکره برقی

در هنگام تعویض و یا تعمیرات درب های کرکره برقی ممکن است که دستگاه شما در زمان عمل گیر کرده باشد و یا صداهای عجیبی از آن خارج شود، که می توانید سریعا با شرکت نصب کننده تماس داشته باشید. شرکت نصب کننده کرکره برقی باید هرچه سریعتر مسئله را برطرف نماید.

بعد از نصب کرکره برقی اگر مشکلی در مورد موتور وجود داشته باشد که قابل تعمیر نبود بهتر است که با شرکت قطعه سخت افزاری جدید آن را بررسی بفرمایید. علاوه بر آن شرکت می توانند از ترمیم زنجیرها، غلتکها، مسیرهای راهنما و موتورها تا تعمیر لولا، فنرها، چرخ دنده ها و کابل ها، و انواع تعمیرات کرکره برقی ساده تا پیچیده را کنترل نمایند. اما اگر که در کرکره ها حالت خمیدگی به وجود می آید.امکان تعمیر وجود ندارد و باید به فکر کرکره جدیدی باشد.

یکی از کاربردی ترین سیستم های اتوماتیک کرکره برقی می باشد. نصب کردن کرکره برقی به علت تنوعی که در رنگ و طرح های گوناگون دارد می تواند زیبایی و آراستگی را برای ساختمان شما به وجود بیاورد. همچنین درهای کرکره ای برقی مناسب با شرایط مختلف آب و هوایی می باشد و در زمان قطع برق امکان باز و بسته شدن توسط دست را نخواهد داشت.

نحوه نصب صحیح کرکره برقی از سوی نصاب با تجربه منجر به تاثیر بسیار زیادی در بیشتر شدن طول عمر موتور و تیغه می شود. به شکل کلی این امر میتواند سبب افزایش طول عمر یک جنس درجه سه را با یک نصب درست و اصولی کرکره برقی، حتی بیشتر از طول عمر یک جنس درجه یک اما با نصب غیر اصولی شود.

یکی دیگر از عوامل موثر در طول عمر محصول، تناسب بین کار درخواستی و محصولی که انتخاب می شود ،می باشد. این معنی را می دهد که اگر محصولی که انتخاب میکنید متناسب با شرایط استفاده و کارکردی شما نبود عملا آن محصول بازدهی ندارد.

این امر علاوه براینکه هزینه بر می باشد در خیلی از موارد سبب درست شدن دردسر و ایجاد اختلال در کار اصلی شما می شود حال اگر که شما عزیزان به دنبال نصب کرکره برقی می باشید می توانید همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره ما بهره مند شوید.

در ادامه باید بگوییم که همه قطعات اصلی و مراحلی که گفتیم برای نصب درب کرکره ای احتیاج می باشد و لازم است که هر تعمیر کار و یا نصابی که برای نصب کرکره برقی مراجعه می کنند به این لوازم احتیاج داشته باشند.

علاوه بر آن به شما پیشنهاد می کنیم که جعبه کمک های اولیه را به همراه خود داشته باشید تا در صورت بروز هرگونه اتفاقی ناگواری سریعا پیش گیری های لازم را انجام دهید. ما با استفاده و به کار گیری نیروهای متخصص قادر هستیم تا تعمیر و نصب کرکره برقی را به کار ببریم و شما را در زمان نصب آن یاری کنیم.

از شما عزیزان می خواهیم که برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نصب کرکره برقی با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهند.

نحوه نصب کرکره برقی

کرکره برقی، کرکره و سایبان به شما کمک می کند تا دمای مناسب را حفظ کنید و از خانه خود در برابر سرقت محافظت کنید. عایق حرارتی اضافه شده از کرکره غلتکی برقی می تواند باعث کاهش شدید هزینه های گرمایش و انرژی شما شود.

هر کسی که علاقه مند به نصب کرکره برقی در خانه یا محل کار خود است، دو گزینه دارد:

یک سیم پیچ تسمه برقی

کلاف تسمه برقی، کرکره برقی شما را به راحتی و بدون زحمت باز و بسته می کند. مدل هایی برای انواع جعبه تسمه موجود است که مقاوم سازی را سریع و ساده می کند. نیازی به تعویض شافت کرکره یا قرار دادن کابل برق نیست و همچنین سیم پیچ تسمه باعث صرفه جویی در فضا می شود.

اضافه کردن ویژگی های بیشتر آسان است درصورت نیاز به آنها ، ماژول هایی برای همه چیز وجود دارد، از تایمر گرفته تا مواد افزودنی عایق.

یک موتور لوله ای

یک موتور لوله ای روی شافت کرکره قرار دارد و آن را به حرکت در می آورد. در آنجا کرکره برقی رول می شود. این گزینه بصورت استاندارد کنترل و اتوماسیون بیشتری را ارائه می دهد. موتورهای مجهز به رادیو نه تنها راحت هستند، بلکه تمام آن کابلهای آزار دهنده را نیز از بین می برند. در صورت نیاز به بیرون آمدن غیر منتظره یا حتی از ساحل آفتابی ، برخی از مدل ها را می توان از راه دور کنترل کرد!

مزیت تعیین کننده موتورهای لوله ای نسبت به سیم پیچ های تسمه برقی ایمنی است. موتورهای لوله ای هنگام پایین آمدن صفحه پرده کرکره غلتکی را مسدود می کنند و محافظت ضد بالابر امنیت لازم را ایجاد می کند. شما می توانید موتورهای لوله ای با کیفیت بالا را با انتقال قدرت تقریبا بدون تلفات آنها شناسایی کنید.

7 مرحله برای نصب کرکره برقی

 1. پایه موتور را روی سر موتور پیچ کنید.
 2. آداپتور شافت را به سمت حلقه ایستاده در سر موتور بکشید. برای انجام این کار ، شما باید شیار داخلی آداپتور را از تخلیه حلقه روتور بکشید.
 3. روی دنده موتور یا گیره های انبساط داخلی قرار دهید تا زمانی که درگیر شوند. صفحه فلزی پیچ خورده باید رو به بیرون باشد.
 4. موتور را بعد از نصب کرکره برقی با احتیاط به داخل شافت غلتک بکشید تا زمانی که حلقه آداپتور متوقف شود. آداپتور و راننده را طوری قرار دهید که در شکاف داخلی شافت داخلی قرار گیرند. برای جلوگیری از مشکلات بعدی در هنگام نصب ، جلوگیری از لیز خوردن شافت از روی آداپتور یا حلقه روتور ضروری است!
 5. کپسول شافت را از شافت سمت دیگر بلغزانید و سپس یاطاقان موتور و یاطاقان شمارنده را در جعبه کرکره غلتکی پیچ کنید تا شافت کرکره غلتک متعادل شود. سپس می توانید بلبرینگ را به سمت پین محور فشار دهید.
 6. حالا نصب موتور کرکره برقی را شروع کنید. بلبرینگ را در یاتاقان پیشخوان قرار داده و موتور را با موتور مربع در یاتاقان موتور قرار دهید. سپس بلبرینگ را محکم در پوسته یاتاقان بلبرینگ قرار دهید و آن را در جای خود فشار دهید. مربع موتور را با پین cotter در پایه موتور با کمی انبساط دومی ثابت کنید. نکته: با بیرون کشیدن کپسول شافت ، می توانید عدم دقت حداکثر 40 میلی متر را جبران کنید.
 7. پس از نصب کرکره برقی، باید موتور لوله ای را تنظیم کنید. هنگام کالیبره کردن مسیرها و نقاط انتهایی، تا حد ممکن دقیق کار کنید تا بعداً از بروز مشکلات جلوگیری کنید. نقطه انتهایی فوقانی باید با فاصله 2-3 سانتی متر تنظیم شود. ابتدا موتور را به منبع تغذیه وصل کنید و آن را در موقعیت “Roller shutter open” قرار دهید. سپس اولین چرخه باز را دنبال کنید. با استفاده از پیچ تنظیم “+” ، کرکره را به موقعیت دلخواه برسانید و دوباره آن را باز کنید. این روند را تکرار کنید تا زمانی که کرکره به موقعیت دلخواه برسد. پس از تنظیم چرخه باز کردن ، مراحل مشابه را برای تنظیم مکانیزم بسته تکرار کنید.

نکته: در حین نصب اولیه کرکره برقی، موتور باید در موقعیت انتهای کرکره بالا و پایین متوقف شود. اگر اینگونه نیست ، موتور را از برق جدا کرده و توقف حد را اصلاح کنید.

با استفاده از ابزارهای هوشمند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید

اگر نمی خواهید کابل های جدیدی در زمان نصب کرکره برقی بگذارید، ممکن است بخواهید موتورهای لوله رادیویی را در نظر بگیرید. اینها به شما امکان می دهد از مبل راحتی خود کرکره های جداگانه یا گروهی را کنترل کنید!

کرکره های بی سیم کنترل شده به شما این امکان را می دهد که برنامه های روزانه و هفتگی را برای بالا و پایین کردن خودکار پرده ها تنظیم کنید. کنترل با استفاده از سوئیچ های زمان کار می کند. علاوه بر برنامه های روزانه یا هفتگی ، بسیاری از مدل ها برنامه های تصادفی را نیز ارائه می دهند که از فعالیت های کلاهبرداری محافظت می کنند و می توانند به عنوان عامل بازدارنده سارقین عمل کنند. همچنین برنامه های تعطیلات، سنسورهای خورشید و گرگ و میش و همچنین تغییر اتوماتیک از تابستان به زمستان وجود دارد.

در بحث خانه هوشمند امنیت و صرفه جویی در هزینه بسیار مهم است. کنترل کرکره و همچنین سایر مولفه ها مانند باز یابسته شدن به راحتی از طریق برنامه های موجود در تلفن امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *