مقالات

4 مرحله تمیز کردن کرکره برقی

تمیز کردن کرکره برقی

تمیز کردن کرکره برقی را جدی بگیرید. با گذشت زمان، کرکره های برقی می توانند کثیف و دارای گرد و غبار شوند. وقتی روزانه آنها را تمیز می کنید ، به بازیابی ظاهر کمک می کند. کرکره برقی به تعمیر و نگهداری زیادی احتیاج ندارند و اگر به درستی این کار را انجام دهید نیاز به تعمیر کرکره را کاهش می دهد. اگر به دنبال روش هایی برای تمیز کردن آنها هستید ، این راهنما به شما در انجام تمیز کردن کرکره برقی آن کمک می کند.

مراحل تمیز کردن کرکره برقی

کثیفی و گرد و غبار را پاک کنید

اول از همه در تمیز کردن کرکره برقی، شما باید گرد و غبار و بقایای کرکره ها را پاک کنید. این مرحله در صورت رنگ آمیزی کرکره مهم است زیرا ذرات ریز گرد و غبار و خاک ساینده هستند و قبل از اینکه قصد پاک کردن کرکره ها یا تعمیر کرکره های غلتکی را نداشته باشید ، در صورت از بین رفتن باعث ایجاد خراش می شوند.

این مهم است زیرا اطمینان حاصل می کند که در هنگام خیس بودن کرکره ها ، گرد و خاک و گرد و غبار به پایین نریزد و در نتیجه ترک و شکاف ایجاد می شود که از بین بردن آنها دشوار است. بنابراین ، قبل از اینکه بخواهید به مرحله بعدی بروید ، اطمینان حاصل کنید که تمام خاک و گرد و غبار از سطح آن پاک شده است.

مطالعه بیشتر: نصب کرکره پلی کربنات در شمال تهران

سطح را با آب گرم و مواد شوینده ملایم پاک کنید

برای شل شدن لکه ها ، آوارها و آلودگی ها ، باید از یک شوینده ملایم مانند صابون ظرف به همراه آب گرم استفاده کنید. با استفاده از یک پارچه تمیز باید تمام سطح کرکره غلتک را پاک کنید. مطمئن شوید هیچ نقطه ای از قلم نیفتاده است.

در حین تمیز کردن آنها فشار متوسطی روی سطح شاتر وارد کنید. برای از بین بردن لکه ها و کرنش های جدی که در آن زباله یا آلودگی زیادی وجود دارد ، از اسکراب استفاده کنید.

بعد از آن دوباره کل سطح را تمیز کنید. روی کل سطح از آب و مواد شوینده استفاده کنید و کرکره ها را با یک حرکت بالا و پایین تمیز کنید.

کرکره ها را اسپری کنید و از یک برس نرم برای راهنماها استفاده کنید

پس از پایان کار، باید کرکره بین راهنماها را تمیز کنید. اول از همه ، شما باید از یک برس نرم به آرامی برای تمیز کردن راهنماها ، جدا کردن پرزها ، آوارها و گرد و غبار استفاده کنید. پس از اتمام این مرحله ، باید راهنماها را با استفاده از آب گرم پاک کنید. قبل از اینکه سایه ها را دوباره پایین بیاورید ، اطمینان حاصل کنید که راهنماها از خشک بودن آنها اطمینان حاصل کنند.

سطح را با آب تمیز پاک کنید و بگذارید خشک شود

اول از همه، شما باید از آب تمیز برای پاک کردن باقی مانده یا صابون برای پاک کردن سطح داخلی یا خارجی کرکره استفاده کنید. به این ترتیب بقایا و آلودگی به درستی از بین می رود.

پس از این کار در مراحل تمیز کردن کرکره برقی، باید از یک حوله یا پارچه میکروفیبر تمیز استفاده کنید تا تمام سطح شاتر را به درستی پاک کنید. به این ترتیب تمام آلودگی ها و ناخالصی ها همراه با رطوبت از بین می رود ، که مانع از نشستن گرد و خاک و کرکره بر روی کرکره های تازه تمیز شده می شود.

شما عزیزان در هر نقطه از تهران و کرج که باشید می توانید برای تعمیرات و نصب کرکره برقی خود با ما در تماس باشید. گروه لیزاتک با در دست داشتن متخصصینی مجرب می تواند شما را در هر زمینه ای از کرکره برقی یار یکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *