مقالات

7 دلیل برای نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی

با افزایش روزافزون میزان جرم و جنایات در استرالیا غربی ، صاحبان املاک مسکونی و تجاری لازم است که راه های افزایش امنیت خود را در نظر بگیرند. در حالی که روش های بسیاری برای محافظت از دارایی شما وجود دارد ، یکی از بهترین راه های انجام این کار با نصب کرکره برقی است.

کرکره های برقی را می توان در طیف وسیعی از برنامه ها استفاده کرد. صاحبان مشاغل معمولاً آنها را به عنوان درهای انبارها ، ریخته گری ها ، گاراژها ، تاسیسات و حتی وانت یا کامیون خود نصب می کنند. از طرف دیگر ، صاحبان خانه می توانند به عنوان یک ویژگی امنیتی اضافه شده ، آنها را روی ویندوز خود نصب کنند. نصب کرکره های برقی فواید زیادی دارد و آنها فراتر از امنیت هستند. در این مقاله ، ما بحث خواهیم کرد که چرا آنها سرمایه گذاری خوبی برای خانه شما هستند. خواندن را ادامه دهید تا مزایای مناسب بودن آنها در ویندوز یا درهای خود را کشف کنید.

1) امنیت
فقط در استرالیا ، سالانه 200000 سرقت وجود دارد. توسط موسسه جرم شناسی استرالیا تخمین زده می شود که هر ساله ، از هر 49 خانه یکی با سرقت مواجه می شود. تعجب خواهید کرد که متوجه شدیدترین نرخ سرقت در استرالیا غربی و قلمرو شمالی ثبت شده است. ناگفته نماند که اکنون ، بیش از هر زمان دیگری یافتن راه هایی برای افزایش امنیت ملک شما ضروری است.

در حالی که بارزترین مزیت نصب کرکره برقی ، امنیت است ، آنها مزایای مالی و شیوه زندگی دیگری نیز ارائه می دهند. شما می توانید با کارمندان امنیتی ما صحبت کنید و ما این ویژگی ها را متناسب با نیاز شما سفارشی می کنیم.

2) محافظت از آفتاب
در طول تابستان ، گرما بسیار شدید می شود. تصور غلط در مورد نصب پرده یا پرده این است که می توانند گرما را به طور کامل از ورود به خانه خود متوقف کنند. آنها از این واقعیت غفلت می کنند که پنجره شیشه ای آنها می تواند گرما را جذب کرده و آن را از طریق پرده یا پرده عبور دهد.

هنگامی که پنجره خود را به کرکره های برقی مجهز کرده اید ، می توانید میزان گرمای ورودی به خانه خود را کاهش داده و همچنین از تابش اشعه ماوراء بنفش مضر خورشید محافظت کنید. کاری که این کرکره های برقی انجام می دهند ، جذب گرما و جلوگیری از ورود آن به داخل خانه شما است. از طرف دیگر ، آنها همچنین در زمستان به عنوان بافر حرارتی کار می کنند. آنها همچنین به عنوان یک لایه محافظ عمل می کنند که گرما را از فرار از خانه شما در هنگام گرمازدگی متوقف نمی کند. از آنجا که مصرف بخاری یا تهویه مطبوع خود را کاهش می دهید ، هزینه برق خود را نیز کاهش می دهید.

3) محافظت از صدمات طوفان
سیکلن ها و طوفان های قدرتمند می توانند پنجره شما را خراب کرده و فضای داخلی شما را در معرض خسارت قرار دهند. پس از شکسته شدن پنجره های شما ، باد می تواند فشار صعودی ای داشته باشد که ممکن است سقف شما را به پرواز درآورد. بدترین حالت ممکن است دیوارهای شما به خطر بیفتد و باعث سقوط آن شود.

با شکسته شدن پنجره های شما ، آب نیز می تواند وارد شود. حتی یک اینچ از آب سیلاب نیز می تواند هزاران دلار خسارت وارد کند. به خاطر داشته باشید که وزش باد می تواند به اندازه کافی قوی و شدید باشد تا اشیایی را که می توانند پنجره های شما را خراب کنند ، به همراه آورد. بنابراین ، سناریوهای فوق الذکر بسیار ممکن است.

4) نور طبیعی و کنترل حریم خصوصی
با نصب کرکره برقی پلی کربنات متناسب با پنجره ، می توانید میزان نور طبیعی ورودی به خانه را کنترل کنید. با چرخاندن آنها می توانید هر اتاق را روشن تر کنید یا می توانید با چرخاندن آنها چراغ ها را کم نور کنید.

همچنین با نصب کرکره برقی می توانید حریم خصوصی خانه خود را افزایش دهید. این امر برای خانه هایی که با دیوارها یا نرده ها احاطه نشده اند ایده آل است. هنگامی که کرکره های غلتکی روی آنها نصب شده است ، مردم را از نگاه کردن به پنجره خود باز می دارد.

5) حفاظت از آتش
چندین منطقه آتش سوزی در استرالیا غربی وجود دارد. اگر در یکی از این مناطق زندگی می کنید ، شاید بخواهید کرکره های برقی را به پنجره خود نصب کنید. انجام اقدامات پیشگیرانه برای کمک به خانه شما و محتویات آن از آتش سوزی ضروری است.

وقتی کیلومترها از آتش فاصله دارید ، ممکن است فکر کنید که در امان هستید. با این حال ، پنجره های شیشه ای شما هنوز در برابر خرد شدن آسیب پذیر هستند. بادها می توانند گرمای تابشی داشته باشند و ویندوز شما را بشکنند. فقط در صورت داشتن ویندوز معمولی می توانید از حفاظت اساسی اطمینان حاصل کنید. شایان ذکر است که گرما همچنین می تواند پنجره های دو جداره را خرد کند. پس از شکسته شدن پنجره های شما ، آتش نشانان می توانند به خانه شما وارد شوند و آتش سوزی را شروع کنند.

درست است که کرکره های برقی صددرصد ضد آتش نیستند. اما ، با داشتن کرکره های غلتکی مناسب ، می توانید از پنجره شیشه ای خود به اندازه کافی محافظت کنید.

6) جذابیت بهتر زیبایی
ما ، کرکره های برقی را در طرح ها ، سبک ها ، رنگ ها و انواع مختلف ارائه می دهیم. با طیف وسیعی از گزینه های موجود ، می توانید مواردی را پیدا کنید که برای تم کلی منزل شما مناسب باشد. در حالی که کرکره های غلتکی ما از خانه شما محافظت می کنند ، اما همچنین خیره کننده به نظر می رسند و زیبایی زیبایی را به خانه شما اضافه می کنند. وقتی زمان آن رسید که ملک خود را به بازار عرضه کنید ، می توانید آن را با ارزش بالاتری بفروشید.

7) هزینه های حق بیمه پایین تر
هنگام تعیین هزینه حق بیمه خود ، ارائه دهنده شما در نظر می گیرد که آیا شما در ویژگی هایی سرمایه گذاری کرده اید که می توانند امنیت خانه شما را افزایش دهند. از آنجا که داشتن کرکره های برقی مانع تلاش های سرقت می شود ، شرکت بیمه شما خانه شما را از ریسک کمتری در نظر می گیرد. با افزایش محافظت در برابر صدمات طوفان و مزاحمان ، می توانید تخفیف های مربوط به هزینه های حق بیمه خود را مطرح کنید.

اکنون که ما به وضوح مزایای مالی ، امنیتی و سبک زندگی برای نصب کرکره های برقی را مشخص کرده ایم ، ممکن است شما آماده باشید که از آنها استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که چه نوع کرکره برقی را باید بدست آورید ، از تماس با ما امروز دریغ نکنید. کارکنان ما خوشحال خواهند شد که به سوالات شما پاسخ دهند و به شما در تعیین راه حل امنیتی ایده آل برای نیازهای خاص شما کمک می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *